Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы Intel Extreme Masters XIII — Sydney провели жеребьевку коллективов, распределив их по группам и определив первые матчи. В своем дебютном матче Natus Vincere сразятся с MVP PK.

fullsizerender-106

16 коллективов были распределены в две группы по восемь в каждой. Группу “А” будет открывать матч FaZe Clan против ORDER. Вслед за ними Space Soldiers встретятся с Renegades. Потом Cloud9 встретятся с Grayhound, а TyLoo предстоит сыграть с SK Gaming.

Матчи группы “А”:

Screenshot_4

В группе “В” первыми в бой вступят mousesports и B.O.O.T-d[S]. Потом NRG Esports сразятся с Astralis. Третьим матчем станет противостояние между Natus Vincere и MVP PK. А в последнем матче Chiefs ESC сыграют с Fnatic.

Матчи группы “В”:

Screenshot_5

Лучший коллектив из каждой группы займет место сразу в полуфинале IEM Sydney 2018. Команды, которые займут второе и третье место в плей-офф займут место в четвертьфинале. Intel Extreme Masters Season XIII – Sydney будет проходить с 1 по 6 мая в самом большом и самом старом город Австралии — Сиднее. Общий призовой фонд соревнования составит $250,000.

IEM Sydney 2018 станет частью Intel Grand Slam, то есть войдет в число турниров, за победу на котором команда получит возможность посоревноваться за $1,000,000, которые достанутся победителю четырех таких турниров. На данный момент G2, FaZe, NiP и fnatic имеют по одной победе, а SK лидируют с двумя.

Источник

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і