Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

RFRSH Entertainment анонсировали перемены в составах OpTiC Gaming и Heroic. OpTiC подписали Николая niko Кристенсена, а Heroic подписали полноценный контракт с Даниэлем mertz Мертзом.

1535539652.4178

Вчера, 27 августа, North исключили Николая niko Кристенсена, который вернулся в Heroic. А сегодня стало известно, что его контракт выкупили OpTiC Gaming. На этом перестановки в Heroic не закончились и менеджмент объявил о том, что подписал полноценный контракт с Даниэлем mertz Мертзом.

Дебют обновленного состава Heroic состоится уже сегодня, в рамках Games Clash Masters 2018, где Heroic попали в группу «А» с Team KinguinSprout и PACT.

Состав OpTiC:

  • Кристиан k0nfig Винеке
  • Рене cajunb Борг
  • Никлас gade Гейд
  • Марко Snappi Пфейффер
  • Джейкоб JUGI Хансен

Состав Heroic:

  • Андреас MODDII Фрид
  • Адам friberg Фриберг
  • Патрик es3tag Хансен
  • Асгер AcilioN Ларсен
  • Даниэль mertz Мертз

Источник

Материалы по теме

Heroic стали партнерами ESL — будуть отримувати прямі інвайти на турніри та брати участь у розподілі прибуткив турнірного оператора

Команда Heroic отримала партнерство з ESL. Нагадаємо, що партнери найбільшого світового кіберспортивного оператора отримують прямі інвайти на більшість турнірів, які проводить ТО. Також вони беруть участь у розподілі грошей, які ESL заробляє від спонсорів змагань.

Заміна не пішла на користь. Heroic безславно програли MOUZ та першими вилетіли з IEM Cologne 2022

0

В гонитві за журавлем Heroic втратили ту синицю, яка завжди була у них в руках, а все через заміну, яка мала підсилити команду. Данський клуб програв два матчі поспіль і безславно вилетів з IEM Cologne 2022, навіть не потрапивши в Play-off, давно ми не бачили такого провалу команди.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на другий день групової стадії

Розпочинається другий день групової стадії IEM Cologne 2022 і сьогодні деякі команди залишать турнір. Пропонуємо вашій увазі розклад ігор та наші прогнози на результати.

NiP впорались з Heroic у матчі першого туру групового етапу IEM Cologne 2022. Ігри вийшли рівними, вдача була на боці шведів

У складному і рівному матчі першого туру групового етапу IEM Cologne 2022 команда NiP перемогла Heroic. Обидві карти завершились з сумним для Heroic рахунком 16-13.