Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легенда Dota 2 Данило Dendi Ішутін пролив світ на те, як він планує залишатися у спортивній доті. Нещодавно з’явилися чутки, ніби то гравець працює над тим, щоб змінити мід на четверту позицію. Судячи з усього чутки виявилися передчасними. Офіційний канал команди спростував таку інформацію.

Як і говорив Данило у численних інтерв’ю — він готовий пересісти на іншу позицію, якщо це буде потрібно в команді. Сьогодні нічого не змінилося, Даня знищує у центральному коридорі.

B8 нікуди не пропадає. Ми активно моніторимо дота-сцену різних регіонів та плануємо вриватися!

Хоча спроби Dendi повернутися в Dota 2 з конкурентним складом вже стали своєрідним мемом, нам хочеться вірити, що такі надлюдські зусилля і відданість гравця дадуть результати.

Читайте також про красивий волпейпер від OG в українському стилі.

Материалы по теме

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська команда B8 легко здолала Entropiq Prague. Подробиці матчу

0

Українська команда B8 здолала Entropiq Prague в рамках ESEA Advanced Season 41 Europe. Для перемоги п’ятірці українців знадобилося лише дві карти. Нагадаємо, що B8 продовжують боротьбу в сітці лузерів і кожна поразка може стати для них останньою.

Наступний склад своєї команди з Dota 2 Данило Dendi Ішутін створить із англомовних гравців

0

Команда Данило Dendi Ішутіна планує наступний склад з Dota 2 створити з європейських гравців. Про це заявив спортивний директор команди Євген Ugin Єрофеєв.