Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Скандальний треш-толкер кіберспорту Данкан «Thorin» Шілдс прокоментував приєднання складу Gambit до Cloud9 та назвав суму, за яку відбулася угода.

Так, все сталося лише через ту ситуацію, яка склалася у світі, але Cloud9 скористалася моментом і підписала єдиний доступний ростер високого рівня.

Купівля складу Gambit обійшлася клубу в $1 млн. Це сміховинна ціна, адже разом із добрими гравцями організація отримала двох тренерів та менеджера. Для порівняння, восени 2019 року Evil Geniuses витратила $3 млн на покупку ростера NRG, який тоді також був у топ-5 рейтингу. Якщо припустити, що у 2020 році Astralis коштувала близько $5 млн, а FaZe з NiKo та coldzera – близько $4 млн, це дуже вигідна угода.

Підписати гравців Gambit за $1 млн – це неймовірно вигідна угода для Cloud9, адже за таку ціну вона отримує команду, здатну знову стати найкращою у світі.

Офіційно умови угоди купівлі Gambit ніде не оголошувалися. Звідки Торін взяв цю цифру абсолютно не зрозуміло. Як правило такі цифри беруться з гори і їх просто неможливо не підтвердити не спростувати. 

Материалы по теме

Кінець ліги FLASHPOINT. Історія про те, як намагалися створити першу у світі франшизну лігу з CS:GO, та як все скінчилося провалом, боргами та судом

Через два з половиною роки після свого створення кіберспортивна ліга FLASHPOINT знаходиться на межі банкрутства і винна багато грошей гравцям. Профспілка професійних гравців CSPPA подає до суду, намагаючись домогтися виплат у $457 500.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

NAVI вже не другі в світі — HLTV оновили свій рейтинг команд CS:GO

0

Після завершення IEM Dallas 2022 закономірно оновився світовий рейтинг HLTV. Поразка FaZe в Далласі не змогла змістити королів з трону, одначе ENCE, які вийшли у суперфінал турніру, змогли піднятися на друге місце, змістивши самих NAVI.

Cloud9 одержали упевнену перемогу над ENCE, та стали чемпіонами IEM Dallas 2022

Американський клуб з російським складом Cloud9 одержав переконливу перемогу та став чемпіоном IEM Dallas 2022. У фіналі турніру, який проходив у форматі Best of 5, чемпіони не залишили жодного шансу суперникам і розгромили команду ENCE з рахунком 3-0.