Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Скандальний треш-толкер кіберспорту Данкан «Thorin» Шілдс прокоментував приєднання складу Gambit до Cloud9 та назвав суму, за яку відбулася угода.

Так, все сталося лише через ту ситуацію, яка склалася у світі, але Cloud9 скористалася моментом і підписала єдиний доступний ростер високого рівня.

Купівля складу Gambit обійшлася клубу в $1 млн. Це сміховинна ціна, адже разом із добрими гравцями організація отримала двох тренерів та менеджера. Для порівняння, восени 2019 року Evil Geniuses витратила $3 млн на покупку ростера NRG, який тоді також був у топ-5 рейтингу. Якщо припустити, що у 2020 році Astralis коштувала близько $5 млн, а FaZe з NiKo та coldzera – близько $4 млн, це дуже вигідна угода.

Підписати гравців Gambit за $1 млн – це неймовірно вигідна угода для Cloud9, адже за таку ціну вона отримує команду, здатну знову стати найкращою у світі.

Офіційно умови угоди купівлі Gambit ніде не оголошувалися. Звідки Торін взяв цю цифру абсолютно не зрозуміло. Як правило такі цифри беруться з гори і їх просто неможливо не підтвердити не спростувати. 

Материалы по теме

Монгольська команда IHC викинула росіян Cloud9 з IEM Katowice 2023

0

Монгольська команда IHC створила головну сенсацію четвертого дня IEM Katowice 2023, відправивши додому російсько-американський тег Cloud9. Буквально вчора склад в якому грають третій та четвертий найкращі гравці світового рейтингу, зазнав нищівної поразки від NAVI, а вже сьогодні на росіян чекала ще більша ганьба.

NAVI знищили Cloud9 на IEM Katowice 2023, спростовуючи думку експертів про надзвичайну слабкість команди

NAVI буквально знищили Cloud9 в першому матчі групової стадії IEM Katowice 2023. Для перемоги знадобилося лише дві карти, причому на другій росіяни виглядали абсолютно безпорадними.

Cloud9 підпишуть buster замість interz

Команда Cloud9 замінить interz і розпочне виступи у 2023 році з новим гравцем. Джерела повідомляють, що команда підшукувала заміну принаймні з моменту завершення IEM Rio Major, проте про ймовірне звільнення росіянина чутки ходили ще раніше.

Турнір по VALORANT від Red Bull завершився повною домінацією американських команд. Результати турніру за $100 000

Американська команда 100 Thieves стала найкращою на великому сторонньому турнірі з VALORANT — Red Bull Home Ground #3, який проходив цими вихідними в Манчестері.