Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Данила Dendi Ішутіна вдруге у своїй історії вийшла у фінал турніру з Dota 2. У півфіналі European Pro League Season 14 команда B8 перемогла NAVI Junior з рахунком 2-0 і тепер змагатиметься за чемпіонський титул. Загалом оновлений склад B8 виграв у 7 з 8 останніх матчів, при цьому за чотири роки існування колектив лише один раз проходив у фінал турніру, це сталося на північноамериканських кваліфікаціях на The International 2023. 

Якщо команда Dendi переможе, то це буде її перший історичний трофей. Хоча за роки існування команда змогла виграти майже 120 тисяч доларів, вона ніколи не вигравала турніри, а більшість призових заробила за посередні місця в лігах DPC. 

На European Pro League Season 14 розігрується 10 тисяч доларів, за перше місце B8 можуть виграти половину з них.

Материалы по теме

Дмитро def Лемещук поділився досвідом роботи перформанс коучем у команді B8

0

Колишній капітан pro100 Дмитро def Лемещук поділився досвідом роботи перформанс коучем у команді B8 з Counter-Strike. Колишній гравець і аналітик студії Maincast розмірковує над тим, щоб повернутися у кіберспорт найближчим часом.

PassionUA і B8 зіграють на турнірі з призовим фондом 100 тисяч доларів США

0

PassionUA і B8 отримали запрошення на турнір з призовим фондом в 100 тисяч доларів США. Нажаль RES Regional Series 2 Europe організує сербський турнірний оператор, а головним спонсором змагання виступає російський букмекер 1xbet.

B8 підписали двох українців headtr1ck і baz в склад з CS2

0

B8 оголосили про приєднання до складу з CS2 українців Даніїла headtr1ck Валітова і Олега  baz Кулинича. Ймовірно перший став частиною трансфера r1nkle, якого днями підписали NiP. baz же перейшов в B8 з російської організації Spirit Academy, в якій грав з серпня 2022 року.

NiP офіційно підписали українського снайпера Артема r1nkle Мороза

0

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.