Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Astralis випустили чотирисерійний документальний фільм про свою команду, нажаль поки не на Netflix, а на Youtube, проте візуально робота виглядає гарно.

Наразі доступна лише перша серія. В першому епізоді, який називається  До зірок | Епізод 1: Ведмідь прокидається йдеться про те, як після багатьох років успіху команда, яку багато хто вважав найкращою командою Counter-Strike усіх часів, переживає кілька років спаду поспіль. Автори фільму приєднуються до команди одного січневого ранку на початку 2023 року, коли команда ставить перед собою чітку мету повернутися на вершину.

Після кількох напружених місяців роботи команда зіткнулася з найбільшим викликом року: кваліфікацією на останній за всю історію CS:GO Мейджор. Але ще до початку турніру все йде не за планом, бо ключовий гравець dev1ce неочікувано захворює. 

 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.