Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Maurice «KheZu» Gutmann и  Sébastien «7ckngMad» Debs заменят Notail‘а и s4 на Galaxy Battles II.

maxresdefault (1)

Организация  OG решила не списывать со счетов турнир на Филиппинах. На данный момент от участия уже отказались Virtus.pro, Team Liquid, Team Secret, Mineski, Team Kinguin, Newbee и OpTiC Gaming.

Изначально призовой фонд мейджора составит 1 000 000$ и 1500 очков Dota Circuit, но из-за необходимых проверок на наркотики в стране большинство команд отказалось от участия. Valve также забрали у турнира статус мейджора.

В составе Galaxy Battles II остались такие команды как VGJ.Storm, Team Spirit, paiN Gaming, Evil Geniuses, LGD.FY, TNC Pro Team, OG и Infamous.

Материалы по теме

OG представили новий європейський склад, залишивши лише одного гравця з попереднього

0

OG завершили підписання контрактів з regali, ⁠k1to⁠ та ⁠FASHR⁠. Також, після перерви, в команду повернувся nexa⁠. Таким чином з попереднього провального складу в команді залишився лише F1KU, гравця flamez продали у Vitality, а росіянина degter та чеха NEOFRAG посадили на лаву запасних. 

OG звільнили зі складу з CS:GO двох гравців

0

Клуб OG повідомив про зміни у складі. Чеха Адама NEOFRAG Зухара та росіянина Абдула degster Гусанова виставлено на трансфер. Оновлений склад команди поки не називається.

Virtus.pro пропустять IEM Dallas 2023, а OG гратимуть з заміною, бо російським гравцям відмовили у візах в США

0

Росіяни пропустять IEM Dallas 2023. ESL оголосила фінальний список запрошених команд і виявилося, що Virtus.pro замінять fnatic. Російсько-вірменська організація у себе на сайті пояснила, що у гравців виникли проблеми з отриманням віз в США і через це вони пропустять турнір.

Трьом росіянам з клубу OG не дали візи і вони пропустять Мейджор в Берліні

0

Клуб OG повідомив, що три його представника з Росії пропустять Мейджор в Берліні через проблеми з візами. Турнір не зможуть відвідати російські гравці DM та Сhu, а також тренер команди Misha. Гравців замінять Mind_Control та Kitrak.