Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Maurice «KheZu» Gutmann и  Sébastien «7ckngMad» Debs заменят Notail‘а и s4 на Galaxy Battles II.

maxresdefault (1)

Организация  OG решила не списывать со счетов турнир на Филиппинах. На данный момент от участия уже отказались Virtus.pro, Team Liquid, Team Secret, Mineski, Team Kinguin, Newbee и OpTiC Gaming.

Изначально призовой фонд мейджора составит 1 000 000$ и 1500 очков Dota Circuit, но из-за необходимых проверок на наркотики в стране большинство команд отказалось от участия. Valve также забрали у турнира статус мейджора.

В составе Galaxy Battles II остались такие команды как VGJ.Storm, Team Spirit, paiN Gaming, Evil Geniuses, LGD.FY, TNC Pro Team, OG и Infamous.

Материалы по теме

Команда OG в складі з українцем Артемом Yuragi Голубєвим виграла Stockholm Dota Major 2022

Команда OG в складі з українцем Артемом Yuragi Голубєвим виграла Stockholm Dota Major 2022.  До фіналу команда OG, яка нещодавно оновила склад, пройшла з нижньої сітки. Більшість робили ставку на перемогу команди TSM, яка вже вигравала в OG з рахунком 2-0 на цьому турнірі, але OG створила притаманну тільки їм магію.

TSM та OG зіграють в фіналі Stockholm Dota Major 2022. Інформація та пряма трансляція фіналу

0

Сьогодні у Стокгольмі відбудеться Grand Final Stockholm Dota Major 2022. У боротьбі за титул чемпіонів зустрінуться команди TSM та OG.

«Удачі всім, хто намагається отримати візу», — голова кіберспортивного клубу OG поскаржився на те, що у російських гравців команди складнощі з поїздкою на Мейджор

0

Голова кіберспортивного клубу OG JMR Luna розповів про складнощі з отриманням візи для учасників складу з Dota 2. У твіттері він заявив, що проблема не виникла тільки в саппорта з Норвегії Томмі Taiga Ле.

Гравець команди EC Kyiv в твіттері пожалівся на те, що грав офіційний матч під час бомбардування міста.

0

Гравець команди EC Kyiv Кирило s4 Літвінов у твіттері пожалівся на те, що грав офіційний матч під час бомбардування міста. Сам гравець проживає в Харкові, якій щоденно обстрілюють російські війська.