Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы WePlay! Reshuffle Madness выдали второй инвайт в плей-офф стадию своего турнира.

HF_CCogYab.png.610x354_q85_crop

Вслед за J.Storm инвайт в стадию-плей-офф получили Natus Vincere. Обе команды начнут своё выступление с полуфинала. Потенциальным соперником NAVI могут стать Fried PudgesUnitedNemiga Gaming и Team Singularity. Полуфинал пройдет 27 сентября в 17:00 по киевскому времени.

Сетка плей-офф:

Screenshot_21

WePlay! Reshuffle Madness проходит в онлайне в период с 21 по 28 сентября. 18 участников сражаются за общий призовой фонд в размере $50,000. Победитель получит $30,000 и слот на WePlay! Dota 2 Tug of War: Mad Moon.

Источник

Материалы по теме

Інтерв’ю з Олександром s1mple⁠ Костилєвим перед фіналом PGL Major Antwerp 2022

Українська зірка CS:GO Олександр s1mple⁠ Костилєв каже, що гравці Natus Vincere досі вважають себе найкращою командою світу. Читайте переклад інтерв’ю для HLTV.org зі справжньою легендою кіберспорту, яка знаходиться в одному кроці від другого чемпіонства на Мейджорі.

NAVI не варто вигравати Мейджор. Розповідаємо, чому це може поставити під загрозу існування команди в Україні

Можливо це здасться, на перший погляд, парадоксальним, але зараз найгірше, що може статися з Natus Vincere – це перемога на Мейджорі.

Petr1k: «Я не думаю, що російсько-українські склади з будь-якої гри зможуть існувати»

Український аналітик Олександр Petr1k Петрик поміркував про перспективи російсько-українських складів у кіберспорті. Про це він повідомив у своєму Telegram.

Коли слова з ділом сходяться. NAVI розвезли гуманітарну допомогу до лікарень та сиротинців Києва

Український мультигеймінг Natus Vincere роздала клубний одяг у лікарнях та дитячих будинках в Україні. Про це стало відомо зі сторіс генерального директора клубу Євгенія Золотарьова та твіттеру менеджерки PuckChamp Жанни Батьківни.