Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Четыре команды из России будут выступать на закрытых отборах к WESG 2018, а на LAN-финал пройдет лишь одна

0QPlQPus-24

Приглашения в закрытые отборы получили ,  Espada, а открытые отборочные преодолели  Team Empire и  Marlerino eSports.

Стоит напомнить, что  FlyToMoon будут выступать с двумя заменами на этих отборах. Так как по правилам WESG, в составе должны быть игроки одной национальности, вместо  iceberg и  ALWAYSWANNAFLY выступят  God и  yoky.

Закрытые отборочные начинаются 27 сентября. Лучшая команда по итогам квалификации проходит на LAN-финалы, где их ожидают  Druzhba Narodov (RAMZES666, No[O]ne, Afoninje, RodjeR, Solo).

Список команд-участниц WESG 2018 Russia:

Team Empire: Miposhka, Chappie, Cooman, Sayuw, Maden
Espada: Nix, Misha, 633, iLTW, Immersion
 FlyToMoon: nongrata, nofear, yoky, Silent, God
Marlerino eSports: Spacy, Gurin, elmo, kickch4nSkiy, Dasadsadasdasd

Материалы по теме

Колишній співробітник ESIC звинуватив w0nderful, woro2k та багатьох інших українських та російських гравців в участі у підставних матчах

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.

Зрада! Англійський клуб підписав російський склад з Rainbow Six Siege

Англійський клуб TT9 Esports підписав нещодавно звільнений російський склад Team Empire з Rainbow Six Siege. Про це клуб повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

Team Empire звільнила свій зірковий склад з Rainbow Six: Siege через те, що Ubisoft припинила фінансувати російські команди через війну в Україні

Російський клуб Team Empire повідомив про закриття свого зіркового складу з Rainbow Six: Siege. Судячи з контексту, розробник гри Ubisoft припинив фінансування команд з Росії  через війну в Україні і через це команда стала збитковою і клуб вирішив відпустити гравців на вільні хліба. Склад команди продовжить виступати й надалі, але незалежно і під іншою назвою.

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.