Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Як і очікувалося, серед переможців розіграшу Драгонлорів від s1mple та Evelon виявилися фанати “російського світу”. Один з переможців мав на аватарці прапор Радянського Союзу, а інший щось погане писав про українців.

s1mple у себе в телеграм повідомив, що переможці будуть перевірятися і неадекватні не отримають призів. 

Розіграш зробили, зараз перевіряємо переможців. Якийсь переможець з прапором совка, інший пише щось погане про українців. Такі переможці не отримають ніяких призів. Наперед вам кажу, що якщо ви дов….б, то ніякий приз ви не отримаєте.

На повідомлення s1mple оперативно відреагував Арсеній Триноженко. Він запропонував Костилєву замислитися над тим, що поки вбивають українців не варто дарувати такі дорогі скини навіть тим росіянам, які публічно не виступають проти України. 

Нагадаємо, що раніше s1mple та Evelon розіграли три дорогі скина на суму у 30 тисяч доларів. В акції брали участь понад 100 тисяч учасників. 

Материалы по теме

Zyw0o вдвічи обійшов s1mple у голосуванні за звання найкращого гравця на думку уболівальників

0

HLTV проводять опитування, кого читачі вважають головною зіркою Counter-Strike. До списку потрапили лише чотири гравці, які є безумовними лідерами збірного рейтингу, якщо рахувати всі роки існування рейтингу ТОР-20 HLTV.

s1mple своєрідно відмітив День Гідності та Свободи України, граючи на стрімі в складі з росіянами з Cloud9

0

Зірку NAVI у відпустці накрило ностальгією і Олександр s1mple Костилєв в черговий раз продемонстрував свою справжню позицію, яка полягає у тому, що кіберспорт поза політикою.

s1mple пішов з NAVI. Пояснюємо, чому так сталося і які наслідки це матиме для всіх

Олександр s1mple Костилєв у своєму твіттері повідомив про те, що бере перерву в грі, але розглядає пропозиції від інших організацій. Важливо, що повідомлення спочатку з’явилося у твіттері гравця, а вже потім новину розмістили NAVI, процитувавши самого s1mple.

Стала відома справжня причина, чому s1mple пропустить IEM Sidney 2023

0

Редактор порталу Dexerto повідомив, що відсутність s1mple у Сіднеї пов’язана з проблемами з оформленням гравцем виду на життя в Європі. Цю інформацію на стрімі підтвердив і брати Сімпла Олексій Костилєв.