Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

s1mple та Evelon розіграли три драгонлора серед своєї переважно російської аудиторії. Мабуть, щоб не привертати зайвої уваги, зірка кіберспорту і топовий стрімер не робили трансляції, а просто оголосили трьох переможців.

Розіграш завершено! Брало участь 109550 чол. Переможцями стали: @pricolich, @Eledyann, @Naryto22851.

Раніше s1mple та Evelon оголосили про розіграш трьох скинів вартістю близько 30 тисяч доларів. Відомий кіберспортивний аналітик Олександр Петрик засудив цю акцію і сказав, що краще б ці скини продали і спрямували гроші на допомогу постраждалим у Херсонський області.

Материалы по теме

Zyw0o вдвічи обійшов s1mple у голосуванні за звання найкращого гравця на думку уболівальників

0

HLTV проводять опитування, кого читачі вважають головною зіркою Counter-Strike. До списку потрапили лише чотири гравці, які є безумовними лідерами збірного рейтингу, якщо рахувати всі роки існування рейтингу ТОР-20 HLTV.

s1mple своєрідно відмітив День Гідності та Свободи України, граючи на стрімі в складі з росіянами з Cloud9

0

Зірку NAVI у відпустці накрило ностальгією і Олександр s1mple Костилєв в черговий раз продемонстрував свою справжню позицію, яка полягає у тому, що кіберспорт поза політикою.

Український стрімер виграв російський турнір з CS2 2×2 і перерахував 90 000 грн в притулок для тварин

0

Найвідоміший український стрімер з CS Evelone виграв турнір від російського деградант-стрімера Братішкіна, який спонсорував російський букмекер PARI.

s1mple пішов з NAVI. Пояснюємо, чому так сталося і які наслідки це матиме для всіх

Олександр s1mple Костилєв у своєму твіттері повідомив про те, що бере перерву в грі, але розглядає пропозиції від інших організацій. Важливо, що повідомлення спочатку з’явилося у твіттері гравця, а вже потім новину розмістили NAVI, процитувавши самого s1mple.