Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший игрок команды GamerLegion Вильям draken Сундин порассуждал о перспективах шутера Valorant. Об этом стало известно из Twitter-аккаунта Вильяма.

https://twitter.com/drakenCSGO/status/1296833082075602944

Однажды Valorant станет популярнее CS. Больше денег и больше зрителей. Я всё сказал. Riot лучше Valve, за исключением отдела Dota 2. И все спонсоры будут вкладывать больше денег в Valorant, а не в CS. Просто потому что в CS есть много плохих слов: например, террорист, бомба.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Наша команда временами бывает сумасшедшей и хаотичной». Интервью с Blitz о работе тренером в Team Liquid и о том, как победить Team Secret.

Напомним, что вчера стало известно, что бывшие игроки по CS:GO, Fortnite и HotS вошли в состав Dignitas по Valorant.

Еще больше материалов вы сможете найти, подписавшись на наш телеграм-канал!

 

Материалы по теме

Valve почали боротися з рулетками скинів. Забанили акаунти на сотні тисяч доларів

0

Повідомляється, що Valve забанили ряд акаунтів, які постачали скини для сайтів-рулеток в першу чергу для скандального казино CSGORoll, яке раніше  звинувачували в обмані користувачів і побудові фінансової піраміди.

Valve планують відмовитися від турнірів RMR. Прогнозуємо, як виглядатиме нова система відбіркових на Мейджори з 2025 року

Ймовірно, починаючи з 2025 року, Valve змінить систему відбіркових на Мейджори. Деякі джерела, серед яких і відомий журналіст Річард Льюїс, повідомляються, що турніри RMR буде скасовано, а команди будуть проходити на Чемпіонати світу за рейтингом Valve.

Valve анонсували The International 2024, він проходитиме в Європі

Абсолютно неочікувано Valve анонсували The International 2024. Відомо, що турнір відбудеться в Європі в Копенгагені на Royal Arena, де буде проходити Мейджор з CS2. 

Valve ввели чіткі правила щодо автографів учасників Мейджора в CS2. Нові умови розчарували багатьох професійних гравців

Автори порталу gamearena кажуть, що отримали доступ до листа, який Valve розіслала всім учасникам Мейджора з CS2. Там компанія дає настанови гравцям, яким критеріям мають відповідати автографи учасників Чемпіонату світу, які назавжди залишаться в грі.