Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

У donk і magixx неочікувано виникли проблеми з візами і Європу і вони не зможуть потрапити на лан в Копенгагені. Іронічно, що BLAST підписав угоду начебто не з російською, а з сербською організацією, але проблеми наздогнали через росіян в складі. 

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.

s1mple провалив повернення на професійну сцену! Falcons програли ноунеймам і вилетіли з BLAST

Ніхто не знає суми, за яку Falcons орендували s1mple у NAVI, але цю угоду можна сміливо назвати однією з найпровальніших угод року.

Головний спонсор NAVI став бетинговим партнером турнірів серії BLAST

0

Провідний турнірний оператор BLAST повідомив про те, що їх партнером стала букмекерська компанія GG.BET. В BLAST відмітили, що співробітництво стало логічним кроком з огляду на те, що букмекер вже є провідним партнером NAVI та Vitality, які є партнерами франшизи BLAST.