Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися півфіналісти BLAST Premier: Spring Final 2024. Півфінали відбудуться вже в суботу і визначать дві команди, які змагатимуться за престижний титул останнього великого турніру першої половини 2024 року.

В першому чвертьфіналі Virtus.pro без проблем впоралися з Astralis. Суботнього вечора на глядачів чекатиме рідкісне протистояння NAVI та Virtus.pro, а ми очікуємо чергового рекорду на українськомовній трансляції турніру. 

В другому чвертьфіналі не без проблем, але Vitality змогли здолати FaZe і вийшли на Team Spirit. Хочеться вірити, що в фінал турніру не потрапить хоча б одна команда з країни-терориста, тож підіймаємо щити за NAVI і Vitality. 

Не можна не відмітити, що на турнірі, спонсорованому GGbet, в півфіналах гратиме дві команди GGbet проти двох команд з Росії. Цікаве протистояння намалювалося. 

Материалы по теме

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і визначать найкращу команду першого сезону 2024 року

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і саме ці дві команди в неділю поставлять крапку в питанні, який з колективів був найкращим в першій половині 2024 року.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – інформація, пряма трансляція, фінальні результати

В Лондоні стартував BLAST Premier: Spring Final 2024 – топовий турнір в якому беруть участь лише вісім команд, проте сім з них входять до першої десятки світового рейтингу.