Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

Команда під керівництвом Блейда програла BLAST, але довела головне – перемога на Мейджорі була не випадковою і п’ятірка, яка під час створення і з виходом Сімпла здавалася авантюрою, виявилася якщо не першою, то принаймні такою, що може регулярно змагатися за перше місце в світі. 

Навіть фінал проти Spirit, які обігрували NAVI в усіх останніх зустрічах, виявився не таким однобічним, як дехто очікував. Чорно-жовті показали боротьбу майже на всіх картах, а на Міражі винесли росіян ногами вперед, тож повернення Сімпла знову відкладається, NAVI CS2 залишаються найуспішнішим складом клубу, а нинішня п’ятірка продовжує свій кредит довіри принаймні на найближчі місяці. 

Фінал турніру зібрав на піку 640 тисяч глядачів, що зовсім не погано для турніру такого рівня. Звісно, найпопулярнішим матчем став саме фінал турніру. Українська трансляція події також порадувала, зібравши майже 40 тисяч глядачів. 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу. Під назвою Not So Basic ховаються цікаві дизайнерські рішення

0

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу Not So Basic, яка дуже віддалено нагадує те, що раніше створювали дизайнери клубу.

NAVI підписали двох українців в свій склад з PUBG Mobile

0

Український клуб NAVI повідомив про зміни у своєму складі з PUBG Mibile. До команди, яка складається з казахстанських гравців, приєдналося два українці.