Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Лондоні стартував BLAST Premier: Spring Final 2024 – топовий турнір в якому беруть участь лише вісім команд, проте сім з них входять до першої десятки світового рейтингу.

На першому етапі команди грають групову стадію і поділені на дві групи по чотири колективи. В Play-off вийде по три команди з кожної групи, причому перші місця потраплять одразу до півфіналів, а другі і треті зіграють в першому турі сітки Single Elimination.

Переможці турніру збагатяться на 200 тисяч доларів з 425 тисячного призового фонду, до того ж вони отримають пряме запрошення на світовий фінал, який відбудеться в кінці року. 

Пряма трансляція 

Учасники

Групова стадія

Play-off

Статистика переглядів

Материалы по теме

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і визначать найкращу команду першого сезону 2024 року

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і саме ці дві команди в неділю поставлять крапку в питанні, який з колективів був найкращим в першій половині 2024 року.

Дві команди GGbet зіграють про двох російських клубів в півфіналах BLAST

0

Визначилися півфіналісти BLAST Premier: Spring Final 2024. Півфінали відбудуться вже в суботу і визначать дві команди, які змагатимуться за престижний титул останнього великого турніру першої половини 2024 року.