Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок состава Gladiators Антон dyrachyo Шкредов высказался о выступлении B8 Esports. Об этом он рассказал в комментариях к порталу Metaratings.

Честно сказать, они просто не очень хороши, может, это грубо, но это так. Не знаю, что может помочь B8, мне кажется, им стоит играть тем же составом, так как непросто построить новую команду почти с нуля, чтобы она показала хоть какой-то результат, на это надо много сил и времени.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: NS: «Matumbaman – один из лучших игроков за всю историю Доты»

Последним турниром B8 Esports стал Winline Dota 2 Champions League Season 7. Команда Ишутина завершила выступление на групповом этапе, выиграв один матч из шести, который прервал серию лузтриков украинского клуба.

Материалы по теме

Українці B8 програли у вирішальному матчі і втратили шанси потрапити на IEM Rio Major

Українська команда B8 нажаль не змогла здолати GamerLegion у матчі останнього шансу і не відвідає Мейджор в Ріо.

Dendi разом з запрошеними гостями зібрали 850 000 гривень для допомоги Україні!

Український кіберспортсмен Данило Dendi Ішутін провів міжнародний благодійний шоу матч по Dota 2 для збору коштів на медичну допомогу через фонд Президента України UNITED24.

Dendi, SirActionSlacks, AdmiralBulldog та інші відомі діячі Доти об’єднаються для благодійного шоу матчу з Dota 2, щоб допомогти Україні

30 вересня всесвітньо відомий гравець у Dota 2 Данило «Dendi» Ішутін проведе крутий благодійний шоу-матч на підтримку України. До нього приєдналися 11 відомих  особистостей з кіберспортивної спільноти, щоб не лише створити цікавий захід для фанатів, але й допомогти зібрати кошти для благодійного фонду Президента України United24.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.