Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Джерела повідомляють, що російська команда Virtus.pro повністю розпустить свій склад з Dota 2 після провалу команди на турнірі останнього шансу на The International 11.

Про це повідомив журналіст Арсеній Кузьмінський з посиланням на ряд інших джерел. Кузьмінський зазначає, що численні джерела підтвердили бажання гравців VP розійтися після сезону, повного невдач.

Було очевидно, що в складі команди відбудуться певні зміни після того, як вони тричі не змогли пройти кваліфікацію на The International 2022. 

Команда очевидно мала багато проблем, включаючи «руйнівну та токсичну атмосферу всередині команди», яка загострилася аж до того, що гравці пропускали тренування перед деякими фінальними подіями сезону. 

Покищо офіційно розставання з командою підтвердив тільки RAMZES, який у себе в соціальних мережах написав, що «був радий повернутися в берлогу, але треба рухатися далі«. 

Нагадаємо, що цього сезону команда Virtus.pro мала п’ять шансів вийти в основну частину The International 11, але програвала кожен важливий матч і в результаті так і не змогла пройти на головний турнір року. 

Читайте також про неадекватну якість трансляцій The International цього року. 

Материалы по теме

YEKINDAR викупив себе у Virtus.pro і скоро оголосить про приєднання до Liquid

 YEKINDAR у твіттері повідомив про те, що деякий час тому викупив себе у Virtus.pro і скоро офіційно приєднається до нової команди.

Гравець звинуватив Virtus.pro у шахрайстві. Клуб вирішив його звільнити заднім числом і не виплатив зарплату за кілька місяців

Російський гравець Virtus.pro по грі PUBG Mobile звинуватив клуб у невиплаті близько 500 000 рублів. За словами кіберспортсмена головний російський клуб здав його в аренду іншій команді, а коли він повернувся назад, вирішив звільнити гравця заднім числом, не виплативши заробітну платню за кілька місяців.

Визначилися всі учасники The International 11. Росіяни Virtus.pro принизливо вилетіли в кроці від виходу на Чемпіонат Світу з Dota 2

Визначилися всі учасники The International 11. У вирішальному матчі за останнє запрошення на турнір року Team Liquid без проблем впоралася з Virtus.pro, позбавивши клуб країни-агресора можливості виграти багато грошей і поповнити бюджет РФ.