Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EA та MARVEL ENTERTAINMENT оголосили про колаборацію. Компанії об’єднають зусилля для створення нових комп’ютерних ігор за всесвітом Марвел.

Партнери планують створити щонайменше три оригінальні гри з оригінальними історіями і першою стане гра навколо Iron Man. 

Iron Man, розроблена спільно з Marvel, розкриє багату історію Залізної людини, а також харизму та творчий геній Тоні Старка, та дасть гравцям змогу відчути, як це — по-справжньому грати Залізну Людину.

Команду розробників очолить Олів’є Пруль, який має досвід роботи над попередніми іграми Marvel.

Читайте також: Valve значно підвищують рекомендовані ціни у Steam. Для України вони зростуть на 61%

Материалы по теме

Українську студію WePlay номінували на престижну премію EMMI. Окрім них за премію будуть боротись Valve, Riot, Blizzard та EA Sports

Українську студію кіберспортивних трансляцій WePlay номінували на престижну міжнародну премію EMMI у розділі ESPORTS CHAMPIONSHIP COVERAGE.

Нидерланды признали лутбоксы в FIFA разновидностью азартных игр. EA светит штраф €250 тыс. в неделю

Компании-разработчику грозит штраф в четверть миллиона евро еженедельно в случае, если лутбоксы футбольного симулятора не будут отключены в Нидерландах в течении трех недель.

Дерзкий чемпионат мира по FIFA от EA Sports

0

Компания EA Sports представила новый турнир по FIFA. Киберспортивные состязания будут проводиться по всему миру. Финалисты выиграют поездку на FIFA eWorld Cup 2018.