Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve опублікували нові правила формування рекомендованих цін для різних валют світу, це має спричинити досить високе зростання цін у багатьох країнах світу.

Ціни сильно зростуть в Росії (на 75%) та в Україні (на 61%), проте в деяких країнах ситуація буде значно гіршою. Так в Туреччині рекомендовані ціни зростуть на 454%, а в Аргентині взагалі на 485%. 

Найменше зміна цін торкнеться Японії та Південної Кореї, де рекомендовані ціни зростуть лише на 3%.

Зміна цін для гри вартістю 60 доларів США

Зрозуміло, що мова йде лише про рекомендації Valve і розробники можуть самостійно встановлювати ціни, проте, на думку експертів, більшість розробників ціни піднімуть, тож не втрачайте час, якщо планували купити у Steam якусь гру.

Читайте також про велетенські донати українців на The International 11.

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.