Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня на полуфиналах Legion Кубка Украины по CS:GO от UPEA состоялись матчи между командами EC Kyiv и SESTRI, The D1ce и ex-Marlian.

По итогам полуфинала команды ex-Marlian и EC Kyiv встретятся завтра в гранд-финале на ЛАНе Legion Кубка Украины по CS:GO в Киеве.

EC Kyiv со счетом 2:0 обыграла команду Sestri, даже не почувствовав их. Счет по картах – Vertigo(16:3), Inferno(16:6):

А перед этим мы могли наблюдать противостояние коллектива ex-Marlian и французских ребят TheDice, ex-Marlian стали первыми финалистами Legion Кубка Украины по CS:GO:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Финалы турниров от UPEA состоятся уже на этих выходных — общий призовой фонд 1 миллион гривен

Финальный этап Legion Кубка Украины по CS:GO от UPEA пройдет на LAN с 18 по 20 июня. События  доступны к бесплатному просмотру на сервисе MEGOGO в разделе «Спорт» и на официальных Twitch каналах UPEA с CS: GO и Dota 2.

Материалы по теме

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

ЛОГІКА ПЕРЕХОДУ VALVE НА MR12 – повний переклад статті з HLTV

На HLTV з’явилася чудова стаття про порівняння систем MR12 та MR15, баланс сторін в CS і порівняння улюбленого командного шутера з традиційними видами спорту. Пропоноємо вашій увазі повний переклад матеріалу.