Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данил Dendi Ишутин выпустил ВЛОГ с прошедшего WePlay! Bukovel Minor 2020 на своем YouTube-канале. Украинский легионер показал закулисье майнора, пообщался со зрителями, показала подарки от организаторов и многое другое.

Материалы по теме

Данило Dendi Ішутін не планує іти з міду і завершувати кар’єру. Про це повідомив офіційний канал B8

0

Легенда Dota 2 Данило Dendi Ішутін пролив світ на те, як він планує залишатися у спортивній доті. Нещодавно з’явилися чутки, ніби то гравець працює над тим, щоб змінити мід на четверту позицію. Судячи з усього чутки виявилися передчасними. Офіційний канал команди спростував таку інформацію.

Наступний склад своєї команди з Dota 2 Данило Dendi Ішутін створить із англомовних гравців

0

Команда Данило Dendi Ішутіна планує наступний склад з Dota 2 створити з європейських гравців. Про це заявив спортивний директор команди Євген Ugin Єрофеєв.

Dendi розпустив склад з Dota 2, та не збирається зупинятись. Офіційна заява легенди та власника B8

Засновник команди B8 Данило Dendi Ішутін повідомив про повний розпуск складу своєї команди з Dota 2. Чинний гравець записав відео з поясненням ситуації, та наголосив на тому, що він не зупиниться і нам слід чекати на новий склад по Dota 2.

Dendi звернувся до світу щодо війни в Україні на трансляції фіналу Stockholm Dota Major 2022. Зал зустрів звернення легенди оплисками

Перед початком фіналу Мейджору з Dota 2  в Стокгольмі організатори показали відео-звернення Даніїла Dendi Ішутіна, який розповів про напад Росії на Україну, той безлад, вбивства та руйнування, що спричиняє РФ в нашій країні, а також закликав світ розповсюджувати цю інформацію та допомагати Україні.