Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данил Dendi Ишутин выпустил ВЛОГ с прошедшего WePlay! Bukovel Minor 2020 на своем YouTube-канале. Украинский легионер показал закулисье майнора, пообщался со зрителями, показала подарки от организаторов и многое другое.

Материалы по теме

Dendi звернувся до світу щодо війни в Україні на трансляції фіналу Stockholm Dota Major 2022. Зал зустрів звернення легенди оплисками

Перед початком фіналу Мейджору з Dota 2  в Стокгольмі організатори показали відео-звернення Даніїла Dendi Ішутіна, який розповів про напад Росії на Україну, той безлад, вбивства та руйнування, що спричиняє РФ в нашій країні, а також закликав світ розповсюджувати цю інформацію та допомагати Україні.

Dendi програв відбіркові до другого дивізіону DPC та пропустить турнір. В останній грі він мав вражаюче погану статистику

0

Команда легендарного Данила Dendi Ішутіна програла відкрити кваліфікації другого дивізіону DPC та пропустить весняний сезон. На кваліфікаціях команда вже в другому турі програла KA4KANARSKIE CYXARIKI, а потім по сітці лузерів дійшла до шостого туру, де програла команді from quals to ti та вилетіла з турніру.

«Приїхав партнер чоловіка сестри з Маріуполя, розповідали історію про те, як вони вибиралися, я просто під..уїв» — Dendi поділився своіми почуттями відносто війни

0

Легендарний переможець інта Данило Dendi Ішустін на благодійному стрімі в підтримку ЗСУ розповів про те, як для нього проходить війна у відносно спокійному і мирному Львові.

Dendi та Notail зроблять стрім для збору коштів на допомогу Україні

Головна медійна зірка української доти Данило Dendi Ішутін проведе стрім з легендарним двократним чемпіоном The International Notail.