Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BLAST офіційно анонсували Major з CS:GO у Парижі, Франція. Турнір стене першим мейджором, який пройде в країні, дати проведення заплановані на травень 2023 року.

У квітні цього 2022 року президент Франції Емануель Макрон висловив бажання провести Мейджор в країні й виконує свої обіцянки. Чемпіонат обіцяють зробити найпотужнішим за всю історію.

Роббі Дуек, генеральний директор BLAST, прокоментував анонс:

«BLAST завжди мав амбіції та мрію взяти участь у Major, події, яка справедливо розглядається як вершина кіберспорту та змагальних ігор. Ми дивилися та чекали слушного моменту, щоб зробити незабутній мейджор. Настав час, BLAST.tv Major 2023! Протягом останніх кількох років ми наполегливо працювали, щоб забезпечити найкращі кіберспортивні розваги на планеті, а нещодавно інвестували в цифрову платформу, яка дозволить фанатам стати ще ближчими до цих вражень.

Париж є місцем світового класу для проведення турніру, і він передуватиме іншій міжнародній події високого рівня —  Олімпійським та Паралімпійським іграм в Парижі у 2024 році. Наступного року виповнюється 10 років як проводяться Мейджори, і ми впевнені, що відзначимо цю подію, запропонувавши фанатам CS:GO найкрутіший Major за всі часи. Ми будемо тісно співпрацювати з Valve, щоб виправдати та перевершити очікування спільноти та провести неймовірну подію».

Трейлер турніру

 

Розклад BLAST.tv Major:

RMR’s Qualifiers: February — March (точні дати уточнюються)

RMR’s: 3-9 квітня

Major stage: 8-21 травня

Challengers stage: 8-11 травня

Legends stage: 13-16 травня

Champions stage: 18-21 травня

Читайте також про ТОР-20 найкращих гравців у CS:GO за всю історію гри. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм