Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після 7 місяців від запуску ESL визнала нежиттєздатність свого NFT-проекту LOADAUT. За час його існування компанія випустила чотири колекції Top Frags, останньою з яких стала колекція з IEM Katowice 2023.

Судячи з усього, ринок NFT виявився бульбашкою в тому числі і в кіберспорті і якщо скіни в CS:GO тільки дорожчають і розлітаються як пиріжки, то от з неігровими цифровими зображеннями вийшло навпаки – вони виявилися нікому непотрібними. 

 

 

Материалы по теме

Новий The International від арабів – Esports World Cup стає головним турніром року з Dota 2

Esports World Cup з Dota 2 стає головним турніром року в дисципліні, заміняючи The International. Ще під час  TI 2023 стало зрозумілим, що Valve вже не цікаво займатися кіберспортом Доти і вони передають важелі керування ESL. З анонсом Доти на EWC 2024 ця думка отримала підтвердження.

ESL змінили формулу розрахунку свого світового рейтингу Counter-Strike і нарешті прибрали регіон СНД

0

ESL внесли зміни до формули розрахунку свого рейтингу, який має безпосередній вплив на запрошення на турніри від головного турнірного оператора в CS2.

IEM DALLAS 2024 стане ювілейним турніром легендарної серії Intel Extreme Masters

0

ESL повідомили, що IEM DALLAS 2024, який проходитиме з 27 травня по 2 червня, стане сотим турніром серії Intel Extreme Masters.

ESL оголосили команди, які зіграють у ESL Pro League S19. Призовий фонд ліги скоротився на 100 тисяч доларів

0

ESL назвали всі команди, які братимуть участь у 19-му сезоні ESL Pro League. Серед учасників 14 команд-партнерів, 5 команд, які потрапили в лігу завдяки світовому рейтингу, та 9 команд, які отримали запрошення завдяки перемогам на турнірах меншого рівня від ESL.