Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL оголосили про проведення великого турніру з Dota 2 в Малайзії. В останній раз турнір в цій країні проходив чотири роки тому. Тепер ESL проведе ESLOne Malaysia 2022 — турнір з призовим фондом 400 тисяч доларів.

Турнір пройде з 23 по 28 серпня. У ньому будуть брати участь 12 колективів. 

Минуло 4 довгих роки, але ми повертаємося на Арену зірок у Resorts World Genting з #ESLOne Malaysia 2022!

Також ESL випустили трейлер турніру

 

На цей час не відома жодна з команд, яка буде грати в турнірі, проте відомо, що чемпіонат пройде на Resorts World Genting в присутності глядачів. Квитки на турнір надійдуть до продажу найближчими днями. 

Читайте також про новий скандал навколо Бумича та його дружини, яка звинуватили гравця в тому, що він наркоман та любить чоловіків.

Материалы по теме

ESL випустили крутий трейлер до IEM Cologne 2022. Події відбуваються в готичному соборі

0

Останнім великим турніром у CS:GO перед літньою перервою стане IEM Cologne 2022, на якому буде розіграно престижний кубок та 1 мільйон доларів. ESL підготувала крутий трейлер турніру, який пройде на великій арені в присутності глядачів.

ESL заснувала власний «Оскар» у CS:GO. Нагороду будуть давати у трьох номінаціях, а голосувати будуть самі гравці

ESL вирішила заснувати власну премію з CS:GO. Не дивлячись на те, що саме ESL багато років залишається головним організатором турнірів у світі, нагородженням гравців і складанням світового рейтингу займається стороння організація HLTV.org

Разбираем тендер на The International: чего хочет Valve и кто на самом деле поедет в Сингапур

Всем привет. Меня зовут Андрей Яценко, так же известен, как “Xeo”. Именно под этим именем меня знают некоторые из читателей. С 2010 по 2015 я работал в клубе Natus Vincere сначала простым переводчиком-журналистом в 2010м и до Head of Media в 2015м. Развивал Dota & CS:GO YouTube каналы Na`Vi, посетил десятки турниров, включая серию The

Шейхи продовжують експансію в ігрову індустрію. Savvy Gaming Group купує частку в Embracer Group за 1 мільярд доларів

Savvy Gaming Group, яка є дочірньою компанією так званого фонду багатства Саудівської Аравії, продовжує скуповувати кіберспортивні та ігрові активи. Так стало відомо, що Savvy Gaming Group, придбала велику частку Embracer Group, холдингової компанії, яка володіє численними материнськими медіа-компаніями та студіями розробки ігор.