Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL Pro Tour, одна з найважливіших турнірних серій у кіберспорті CS:GO, зазнає серйозних змін у наступному році.

Процес кваліфікації для змагань EPT Championship, IEM Katowice та IEM Cologne, планується оновити. ESL більше не використовуватиме структуру балів EPT, починаючи з IEM Katowice 2023. Просуваючись вперед, організатор турніру запрошуватиме чемпіонів «переважно видатних турнірів EPT» або використовуватиме світовий рейтинг ESL.

Це означає, що IEM Cologne 2022 стане останнім чемпіонатом EPT з нинішньою структурою. Організатор турніру, як і раніше, матиме 16 команд, які будуть грати попередній етап IEM Katowice та IEM Cologne, причому половина з них перейде в груповий етап і приєднається до восьми запрошених команд. Структура чемпіонату EPT на 2023 рік виглядає наступним чином:

Play-in stage Group stage Playoffs
ESL world ranking slot EPT Championship winner Group stage top six
ESL world ranking slot EPT Masters winner Group stage top six
ESL world wanking slot EPT Masters winner Group stage top six
ESL world wanking slot CS:GO Major winner Group stage top six
ESL world ranking slot – Europe ESL world ranking slot Group stage top six
ESL world ranking slot – Europe ESL world ranking slot Group stage top six
ESL world ranking slot – Europe ESL world ranking slot  
ESL world ranking slot – North America ESL world ranking slot  
ESL world ranking slot – North America Play-in top eight  
ESL world ranking slot – South America Play-in top eight  
ESL world ranking slot- Asia Play-in top eight  
ESL world ranking slot – Oceania Play-in top eight  
ESL National Championship (Poland and Germany) Play-in top eight  
Affiliate event winner Play-in top eight  
Affiliate event winner Play-in top eight  
Affiliate event winner Play-in top eight

Регіональні слоти світового рейтингу ESL будуть оцінюватися після кожного чемпіонату EPT, і, залежно від результатів регіону, ESL може перерозподілити слоти на наступний чемпіонат серії EPT.


Коментар Gameinside: Схоже на те, що ESL планує більш активно і публічно просувати свій рейтинг і намагатися зробити його головним на сцені CS:GO. Зараз безперечно основним вважається світовий рейтинг від HLTV.org

Також ESL намагається зробити систему більш простою та гнучкою, та видавати більше інвайтів, спираючись на власний рейтинг.

Материалы по теме

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.

Heroic несподівано вийшли з Луврської угоди і перестали бути партнерами ESL, але збережуть слоти на IEM Chengdu 2024 та EPL

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.

Новий The International від арабів – Esports World Cup стає головним турніром року з Dota 2

Esports World Cup з Dota 2 стає головним турніром року в дисципліні, заміняючи The International. Ще під час  TI 2023 стало зрозумілим, що Valve вже не цікаво займатися кіберспортом Доти і вони передають важелі керування ESL. З анонсом Доти на EWC 2024 ця думка отримала підтвердження.