Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Немецкая международная компания — DHL — сообщила на своем сайте, что поможет турнирному оператору ESL провести турниры серии ESL One в 2018 году.

38023569394234882de2f15320a2b5d3

DHL поддержит не все мероприятия турнирного оператора DHL, а только турниры серии One. Таким образом, предстоящий ESL One Birmingham 2018 будет проходить поддержке немецкой компании. Кроме него DHL будет обрабатывать логистику и перевозить оборудование для сцены в места их проведения таких турниров, как ESL One Belo Horizonte 2018, ESL One Cologne 2018, ESL One New York 2018 и ESL One Hamburg 2018.

DHL — немецкая международная компания, один из лидеров мирового логистического рынка. Компания была основана в 1969 году для транспортировки документов между Сан-Франциско и Гонолулу, однако вскоре DHL распространила свою деятельность на весь мир

Источник

Материалы по теме

ESL повідомили, що росіяни зможуть зіграти на IEM Katowice 2023 попри заборону Польщі на в’їзд громадян РФ до країни

ESL повідомили, що російські гравці зможуть потрапити на один з провідних світових турнірів з CS:GO IEM Katowice 2023 попри заборону на в’їзд громадянам Росії у Польщу.

Френкі Уорд знову працює з ESL, хоча обіцяла цього не робити. Ком’юніті звинуватило ведучу у лицемірстві

Турнірний оператор ESL оголосив популярну кіберспортивну ведучу Френкі Уорд одним з талантів ESL Impact League Season 2 з CS:GO. У січні дівчина припинила працювати з компанією після того, як її купили шейхи з Саудівської Аравії і обіцяла більше не працювати на ТО.

ESL проведе ще один турнір серії IEM в Бразилії. Він відбудеться у 2023 році та збере 16 топових команд

0

ESL сподобалося, як проходив IEM Rio Major і найбільший організатор кіберспортивних змагань повідомив про те, що планує провести ще один Intel Extreme Masters у Бразилії навесні 2023 року.

ESL назвали s1mple найкращим гравцем десятиліття у CS:GO. Ще один українець замкнув рейтинг претендентів

Олександр s1mple Костилєв очікувано став гравцем десятиліття у CS по версії ESL. Світова зірка CS:GO отримав почесну нагороду прямо на сцені стадіону в Ріо.