Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія ESL запропонувала роботу українцям, яки були вимушені залишити країну та втратили роботу внаслідок війни в Україні. Роботу пропонують в офісі у Польщі, а також в інших місцях Європи.

Якщо ви любите кіберспорт і розумієтесь на ньому, ви можете заповнити анкету та спробувати потрапити на роботу в провідну світову кіберспортивну компанію. 

Материалы по теме

ESL хочуть догравати ESL Pro League S18 у версію CS2 і проводять опитування серед команд-учасниць

0

ESL провели опитування серед команд-учасниць ESL Pro League S18 щодо їх згоди дограти лігу на версії CS2. Після красномовних анонсів від Valve і на тлі інформації, що більшість топових професійних команд вже перейшла на тренування у CS2, організатори турніру шукають підтримки гравців, щоб перейти в середині Play-off на іншу версію гри.

ESL оголосили розклад всіх своїх турнірів з Counter-Strike на 2024 рік

0

ESL опублікували календар своїх турнірів з Counter-Strike на 2024 рік. Як і раніше головними подіями стануть легендарні IEM Katowice та IEM Cologne.

З переходом на CS2 турнірний оператор ESL припинить організовувати національні ліги і зосередиться тільки на міжнародних турнірах

0

Найбільший у світі турнірний оператор ESL повідомив, що з переходом на CS2 відмовиться від організації регіональних змагань за національним принципом. Багато років компанія проводила не тільки великі міжнародні змагання серед клубів, а і національні ліги в ряді країн світу.

Революція від Valve! Розповідаємо, як розробник CS:GO ставить на місце ESL та BLAST і до чого призведуть нові правила гри

Багато років Counter-Strike був найменш зарегульованим і найбільш вільним видом кіберспорту, але сьогодні ця ера скінчилася. Невтручання Valve призвело до того, що турнірні оператори отримали величезний вплив на індустрію і стали головним рушієм розвитку гри. Здається Valve вирішили змінити правила.