Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На тлі співпраці NAVI з росіянами український кіберспортивний клуб Esports Club Kyiv опублікував у своєму інстаграмі патріотичну заяву.

24 лютого – змінило наше з вами життя на до і після. Попри всі проблеми та труднощі, український народ вистояв і буде стояти та й на далі, до поки ми з вами не почуємо те слово, за яке ми всі боремося – перемога.

Ми продовжуємо тренуватися і досягати своїх цілей не дивлячись ні на що. Ми продовжуємо тренуватися, для того, щоб знову вийти на чемпіонат світу і підняти наш прапор. Ми продовжуємо тренуватися, щоб всі у світі дізналися хто такі насправді українці та на що вони спроможні. Ми продовжуємо тренуватися, щоб і на далі ні дивлячись, ні на що, просувати українській кіберспорт у світі.

Дякуємо всім вболівальникам за підтримку в такий важкий час для всіх нас і за те, що попри всі проблеми та поразки, ви продовжуйте нас підтримувати й вболівати за нас.

На цей час EC Kyiv є головною надією українського кіберспорту, тому, що команда має найбільш професійний менеджмент, повністю складається з українських гравців та займає найвище місце серед українських колективів у рейтингу HLTV. 

Материалы по теме

Esports Club Kyiv зустрінуться з Copenhagen Flames в першому турі закритих кваліфікацій на IEM Dallas. Повна сітка турніру

0

Esports Club Kyiv в першому раунді європейської закритої кваліфікації на IEM Dallas 2022 зіграють проти Copenhagen Flames.

Українські команди повертаються до тренувань і змагань. Про це повідомили команди B8 та Esports Club Kyiv

0

Про повернення до тренувань і змагань повідомила професійна команда B8, яка належить Dendi, та команда Esports Club Kyiv якою володіє Максим Беднарський.

Esports Club Kyiv объявил поиск тренера в свой состав по CS:GO

Тренер состава Esports Club Kyiv Артур DarkS1DE Кравченко покидает свой пост и будет работать в другой сфере деятельности. Теперь клуб открыт к новым талантливым личностям, которые хотят себя проявить на должности наставника молодых ребят. Не упусти свой шанс – читай наш материал, и возможно, именно ты поведешь Esports Club Kyiv к новым вершинам.