Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Esports Club Kyiv в першому раунді європейської закритої кваліфікації на IEM Dallas 2022 зіграють проти Copenhagen Flames.

Раніше на кваліфікаціях українці вже обігрували данську команду. На даний час EC Kyiv займають 62 сходинку світового рейтингу, а CF знаходяться на 15 позиції.

Закрита кваліфікація на IEM Dallas відбудеться з 2 до 4 травня. Дві найкращі команди за результатами сітки Double Elimination отримають можливість виступити на американському лан-турнірі з призовим фондом $250 000.

На жаль через заборону виїзду за кордон українців призовного віку українському клубу буде майже неможливо потрапити в Америку навіть якщо вони виграють квоту.

Раніше ми писали про те, що російська команда Outsiders не може отримати візи в США і тому відмовилася від участі в турнірі. 

Материалы по теме

Тренер Copenhagen Flames розповів, за яку суму не вдалося продати склад команди. Можливо суми трансферів у CS:GO не такі великі, як нам про них розповідають?

Стала відома сума, за яку власники Copenhagen Flames хотіли продати склад з CS:GO. Історичний тег ніколи не був топовим, але склад команди несподівано вистрілив, вийшовши у групову стадію PGL Major Stockholm 2021, після цього з командою почали рахуватися, а останній рік колектив стабільно входив в першу 20-ку світового рейтингу іноді навіть пробиваючись до десятки.

HEROIC офіційно підписали Якоба jabbi Нігаарда, він замінить звільненого нещодавно refrezh

Команда HEROIC підписала гравця Copenhagen Flames Якоба jabbi Нігаарда. Нагадаємо, що зовсім недавно данський клуб, попри гучну перемогу на Pinnacle Cup, звільнив refrezh. Річ у тому, що Heroic ніяк не може виграти вагомі титули та весь час зупиняється за 1-2 кроки від них. В якийсь момент керівництво клубу здалося і вирішило, що настав час змін.

Зарплати у Fnatic сягають 25 тисяч доларів? На це натякнув співвласник Copenhagen Flames

Співвласник Copenhagen Flames, які нещодавно продали двох гравців у Fnatic, розповів про проблеми зі збереженням команди після її успіхів останнім часом. Головна проблема, як завжди, в зростанні апетитів гравців, які починають пробиватися на кіберспортивний Олімп.

Esports Club Kyiv опублікував патріотичну заяву в Instagram. Закликаємо всіх вболівати за клуб, який дійсно просуває Україну, а не Росію

0

На тлі співпраці NAVI з росіянами український кіберспортивний клуб Esports Club Kyiv опублікував у своєму інстаграмі патріотичну заяву.