Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Esports Club Kyiv в першому раунді європейської закритої кваліфікації на IEM Dallas 2022 зіграють проти Copenhagen Flames.

Раніше на кваліфікаціях українці вже обігрували данську команду. На даний час EC Kyiv займають 62 сходинку світового рейтингу, а CF знаходяться на 15 позиції.

Закрита кваліфікація на IEM Dallas відбудеться з 2 до 4 травня. Дві найкращі команди за результатами сітки Double Elimination отримають можливість виступити на американському лан-турнірі з призовим фондом $250 000.

На жаль через заборону виїзду за кордон українців призовного віку українському клубу буде майже неможливо потрапити в Америку навіть якщо вони виграють квоту.

Раніше ми писали про те, що російська команда Outsiders не може отримати візи в США і тому відмовилася від участі в турнірі. 

Материалы по теме

G2 тріумфували в фіналі IEM Dallas, перемігши Vitality в епічному фіналі

G2 стали чемпіонами IEM Dallas після вражаючого фіналу на трьох картах проти Vitality, щоб виграти свій перший трофей у 2024 році. Дві з трьох карт команди завершили у додатковий час (Inferno 19-16, Anubis 13-16, Nuke 13-8).

Кіберспортивний клуб Copenhagen Flames оголосив про банкрутство. Публікуємо зворушливий лист засновника клубу

Кіберспортивний клуб Copenhagen Flames оголосив про банкрутство. Генеральний директор команди Штеффен Томсен опублікував зворушливого листа, де розповів про причини закриття команди і про те, яким був цей легендарний клуб. Публікуємо повний переклад цієї пронизливої сповіді.

Copenhagen Flames шукають інвесторів, щов вирости до клубу рівня ТІР-1

Легендарний данський кіберспортивний клуб Copenhagen Flames прагне перестати буди ТІР-2 командою, тому шукає інвесторів для зміцнення своїх позицій. Клуб розмістив оголошення, що потребує інвестицій на суму в 5 мільйонів данських крон (740 тис. доларів США).

Lazer Cats пробилися в ТОР-16 кваліфікації на IEM Dallas. Команда сьогодні зіграє з k23

0

Українська команда Lazer Cats пробилася в ТОР-16 першої відкритої кваліфікації на IEM Dallas. Разом з українцями вибороти квоту в закриті кваліфікації намагаються такі гранди, як NiP, Astralis та BiG.