Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Esports Club Kyiv в першому раунді європейської закритої кваліфікації на IEM Dallas 2022 зіграють проти Copenhagen Flames.

Раніше на кваліфікаціях українці вже обігрували данську команду. На даний час EC Kyiv займають 62 сходинку світового рейтингу, а CF знаходяться на 15 позиції.

Закрита кваліфікація на IEM Dallas відбудеться з 2 до 4 травня. Дві найкращі команди за результатами сітки Double Elimination отримають можливість виступити на американському лан-турнірі з призовим фондом $250 000.

На жаль через заборону виїзду за кордон українців призовного віку українському клубу буде майже неможливо потрапити в Америку навіть якщо вони виграють квоту.

Раніше ми писали про те, що російська команда Outsiders не може отримати візи в США і тому відмовилася від участі в турнірі. 

Материалы по теме

IKLA перемогли Copenhagen Flames і вийшли у Play-off турніру з призовим $50 000

Українська команда IKLA в рамках турніру CCT South Europe Series 1 сьогодні впевнено обіграла Copenhagen Flames і вийшла у Play-off турніру з призовим фондом у 50 000 доларів.

Copenhagen Flames зібрали абсолютно новий склад, команда почне свій шлях з нуля

Copenhagen Flames оголосила про підписання нового ростеру. Раніше, після досягнення значних перемог, команда розпродала свій попередній склад у інші команди через те, що не змогла впоратися зі зростаючими амбіціями гравців.

G2 підписали контракт з колишнім капітаном Copenhagen Flames Расмусом HooXi Нільсеном

Як повідомляє портал 1pv.fr, колишній лідер Copenhagen Flames Расмус HooXi⁠ Нільсен підписав контракт з G2 до кінця сезону та замінить Aleksib.

Тренер Copenhagen Flames розповів, за яку суму не вдалося продати склад команди. Можливо суми трансферів у CS:GO не такі великі, як нам про них розповідають?

Стала відома сума, за яку власники Copenhagen Flames хотіли продати склад з CS:GO. Історичний тег ніколи не був топовим, але склад команди несподівано вистрілив, вийшовши у групову стадію PGL Major Stockholm 2021, після цього з командою почали рахуватися, а останній рік колектив стабільно входив в першу 20-ку світового рейтингу іноді навіть пробиваючись до десятки.