Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Про повернення до тренувань і змагань повідомила професійна команда B8, яка належить Dendi, та команда Esports Club Kyiv якою володіє Максим Беднарський.

Поступове повернення до роботи стало можливим після відходу від Києва російських військ та зменшення інтенсивності ракетних обстрілів. Команди намагаються вірити в краще, та не втрачати ігровий тонус.  

“Після тривалої паузи, наші хлопці відсьогодні повертаються до тренувань і зіграють на ESEA Spring Cash Cup. Старт кваліфікації в 17-00. На жаль, цей івент пройде без трансляції, а інформацію про результати наших хлопців, ми будем публікувати в текстовому форматі.” – повідомили у пабліку столичного клубу Esports Club Kyiv. 

“Привіт друзі. Хочеться поділитися з вами тим, що сталося з нами останнім часом! Скажімо, війна всіх застала зненацька. Війна знерухомила всі процеси всередині організації та змусила тікати людей геть. Більшість хлопців із нашого колективу були змушені покинути свої будинки та роз’їхатися країною у пошуках відносної безпеки. Хоча сьогодні, напевно, не залишилося жодного міста в Україні, яке б не чуло сигналів повітряної тривоги та не зазнавало ракетних атак. Ми прийняли дуже складне для нас рішення крокувати вперед і спільно проживати проблеми в серйозний час! B8 відновлює роботу.” – повідомили у пабліку B8.

Материалы по теме

Monte вилетіли з першої тридцятки світового рейтингу і їх майже наздогнали B8

0

Оновився рейтинг HLTV і Monte вилетіли з першої тридцятки, посівши 31 місце. В останнє так низько Монте були аж у квітні 2023 року, до того, як показали неймовірну гру на Мейджорі в Парижі.

Втерли носа всім, включаючи Monte. Український клуб B8 став переможцем CCT Season 2 European Series #5

0

Український клуб B8 став переможцем CCT Season 2 European Series #5 і заробив 22 тисячі доларів. За останні місяці це вже другий турнір серії CCT, який виграють Капітан Куртка і компанія.

Українські команди провалили турнір за 100 тисяч доларів, а перемогла 48 команда у світовому рейтингу

0

Українські команди не змогли проявити себе на ТІР-2 турнірі від російського букмекера. На чемпіонаті RES European Series #4, спонсорованому 1xbet, розігрувалося 100 тисяч доларів, а перемогу святкувала команда Sangal, яка посідає лише 48 місце у світовому рейтингу, але спонсорується тим самим букмекером.

B8 виграли другий турнір протягом тижня і мають 38 виграних карт з останніх 50 зіграних на HLTV

Український клуб B8 став переможцем турніру Elisa Invitational Spring 2024. В фіналі команда здолала данську команду Sashi і заробила 10 тисяч доларів.