Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данкан Thorin Шилдс вспомнил о пожизненном бане Элиаса Jamppi Олкконена, который он получил в начале своей карьеры, и сравнил его с недавним наказанием для тренеров, которые использовали баг с обзором.

Как утверждает Элиас, в 2015 году на его аккаунт зашел друг, после чего использовал читы. Сейчас он судится с Valve чтобы доказать свою невиновность. Thorin встал на сторону игрока:

Это абсурд, что Jamppi пожизненно запретили участвовать в чемпионатах мира из-за обвинений в использовании читов в период, когда тот был ноунеймом, в то время как тренеры, которые буквально мошенничали в квалификации на чемпионат мира, получили меньшее наказание.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI победили в первом матче на ESL Pro League S12

Напомним, что в отношении тренеров MIBR, Heroic и Hard Legion были введены санкции со стороны ESL. Они не смогут принимать участие в ивентах этого турнирного организатора.

Материалы по теме

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.

Heroic несподівано вийшли з Луврської угоди і перестали бути партнерами ESL, але збережуть слоти на IEM Chengdu 2024 та EPL

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.

Новий The International від арабів – Esports World Cup стає головним турніром року з Dota 2

Esports World Cup з Dota 2 стає головним турніром року в дисципліні, заміняючи The International. Ще під час  TI 2023 стало зрозумілим, що Valve вже не цікаво займатися кіберспортом Доти і вони передають важелі керування ESL. З анонсом Доти на EWC 2024 ця думка отримала підтвердження.