Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Самыми популярными русскоязычными стримерами на платформе Twitch стали Evelone192, buster и SilverName. Топ был составлен без учета студий.

В 2020 году, уже забаненого Вадима Evelone192 Казакова смотрели более 30 млн часов, а пиковый онлайн составил 108 тысяч зрителей.

Но рекордсменом по онлайну стал buster, его одновременно смотрело почти 122 тысячи человек.

Тройку замкнул профессиональный игрок в Hearthstone — SilverName.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ENCE рассталась со своим экс-тренером, который получил бан от ESIC

В пятерку лучших на русскоязычном Twitch также вошли двое стримеров по Dota 2 — Stray228 и ybicanoooobov.

Ознакомится с подробной статистикой от Streams Charts, вы можете по ссылке.

Напомним, что Twitch недавно заблокировали bratishkinoff на своей площадке.

Материалы по теме

В Росії планують притягнути до кримінальної відповідальності Бустера, Медісона, Кріда та ще 12 блогерів

0

В Росії планують притягнути до кримінальної відповідальності 15 топових ютуберів, серед яких і дуже відомі в кіберспорті особистості. Нажаль, жодного з них не збираються наказати по антиконституційному закону про фейки, бо всі ці блогери мовчать про російську агресію, зате дуже активно рекламують казино, наркотики та інші протизаконні речі.

Cloud9 підпишуть buster замість interz

Команда Cloud9 замінить interz і розпочне виступи у 2023 році з новим гравцем. Джерела повідомляють, що команда підшукувала заміну принаймні з моменту завершення IEM Rio Major, проте про ймовірне звільнення росіянина чутки ходили ще раніше.

s1mple в черговий раз зганьбив Україну, просуваючи ідею СНД-кіберспорту. Гравець NAVI взяв участь у шоу-матч разом з росіянами

s1mple взяв участь у шоу-матчі разом з росіянами. Шоу-матч організували російськомовні стрімери та друзі Олександра Костилєва — росіянин Buster та українець Evelone. До речі обидва, включаючи Evelone, не робили жодних адекватних заяв щодо війни в Україні.

Electronic стане капітаном NAVI, а гравець російської команди замінить Бумича — інсайд від авторитетного порталу Dexerto

Авторитетний портал Dexerto видав інсайд, згідно з яким Electronic стане капітаном NAVI з CS:GO, а на заміну Бумичу прийде Buster, але за умови, що Virtus.pro відпустять його безкоштовно, так як NAVI не бажають вести бізнес з російською організацією.