Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після більш ніж двох років судових позовів суд присяжних ухвалив рішення на користь Evil Geniuses проти їхнього колишнього гравця Сумайла SumaiL Хасана за всіма пунктами.

Хассан подав скаргу, стверджуючи, що його колишня організація порушила контракт під час конвертації акцій, якими він володів у компанії. 

У вересні 2016 року EG прагнула зберегти гравця в складі і подарувала Хассану 400 000 привілейованих акцій. У 2019 році клуб придбала Peak6 Strategic Capital і в рамках цього злиття акції Хасана були конвертовані у 265 338 звичайних акцій і 106 667 звичайних акцій з обмеженим доступом.

Гравець стверджував, що клуб не пояснював йому як саме можуть конвертуватися акції та ввів його в оману як 24-річну недосвідчену в таких справах людину. 

EG вдалося відстояти свою правоту довівши, що при всіх перемовинах клуб завжди рекомендував гравцю проконсультуватися з адвокатом перед тим, як приймати рішення. 

Материалы по теме

Колишній тренер Evil Geniuses Джозеф “Muenster” Ліма створив посібник для тренерів кіберспортивних команд

Колишній тренер Evil Geniuses Джозеф “Muenster” Ліма опублікував потужний навчальний посібник по тренерству в Counter-Strike.

Кінець легенди! Evil Geniuses повідомили про вихід з Counter-Strike через понад 20 років перебування в дисципліні

Легендарний північно-американський клуб Evil Geniuses офіційно повідомив про те, що йде з Counter-Strike. Клуб було створено ще у 1999 році, а у 2001 році з’явився перший склад з Counter-Strike.

Evil Geniuses розпустив свій жіночий склад з CS2

0

Американський клуб Evil Geniuses закрив ще один склад, цього разу під ніж потрапив жіночий склад з CS2. Про новину повідомила одна з гравчинь команди. Також вона зазначила, що планує залишити професійну сцену і зосередитися на навчанні.