Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Evil Geniuses, які святкують своє 25-річчя разом з Counter-Strike, оголосили про повернення до класичного логотипу клубу. В останні роки клуб наробив чимало помилок, збираючи незрозумілі склади, ведучи неадекватну трансферну політику і регулярно потрапляючи в різноманітні скандали. Все це супроводжувалося кількома незрозумілими змінами логотипу клубу.

Наразі в клубі, який майже збанкротував і ледь вижив, вирішили повернутися до класичного історичного логотипу, мабуть, в сподіваннях, що разом з ним повернеться і вдача. 

Цей логотип так багато означає для наших уболівальників і спільноти, що ми не могли знайти кращого часу, щоб повернути його, ніж зараз… Як і в будь-якої іншої команди, у нас були злети і падіння протягом багатьох років, і хоча ми не можемо змінити минуле, ми прагнемо постійно вдосконалюватись, оскільки плануємо наступні 25 років EG.

 

В 2024-му легендарний американський клуб має лише один склад і це склад з VALORANT. Керівництво клубу повідомило, що поки планує зосередитися на цій грі і не планує повертатися в інші дисципліни. На відміну від CS, де діяльність клубу завершилася повним провалом, у VALOORANT EG стали чемпіонами світу у 2024 році. 

Материалы по теме

Колишній тренер Evil Geniuses Джозеф “Muenster” Ліма створив посібник для тренерів кіберспортивних команд

Колишній тренер Evil Geniuses Джозеф “Muenster” Ліма опублікував потужний навчальний посібник по тренерству в Counter-Strike.

Evil Geniuses виграли суд проти SumaiL, який тривав понад два роки

0

Після більш ніж двох років судових позовів суд присяжних ухвалив рішення на користь Evil Geniuses проти їхнього колишнього гравця Сумайла SumaiL Хасана за всіма пунктами.

Кінець легенди! Evil Geniuses повідомили про вихід з Counter-Strike через понад 20 років перебування в дисципліні

Легендарний північно-американський клуб Evil Geniuses офіційно повідомив про те, що йде з Counter-Strike. Клуб було створено ще у 1999 році, а у 2001 році з’явився перший склад з Counter-Strike.