Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

Слід нагадати, що після виходу на біржу FaZe оцінювалися майже в 1 мільярд доларів, проте після стрімкого падіння ціни акцій оцінка компанії впала в десятки разів. 

Холдинг GameSquare також володіє клубом Complexity, тому виникає конфлікт інтересів, який не дозволить обом командам одночасно брати участь в найбільших змаганнях, тож Complexity скоріше за все буде продано. 

Зацікавленість у придбанні американського клубу нещодавно висловлював її колишній власник Джейсон Лейк.

 

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

GameSquare завершив угоду з придбання FaZe Clan і заявляє, що став однією з найбільших ігрових та кіберспортивних організацій

GameSquare остаточно завершили угоду з придбання Faze Clan, про яку було оголошено ще 20 жовтня минулого року.  Придбання FaZe значно розширює можливості холдингу, який суттєво збільшив охоплення аудиторії завдяки соціальним мережам FaZe і чисельним впливовцям, які підписані організацією. В прес-релізі йдеться про те, що охоплення аудиторії після угоди перевищує 1 мільярд!

Група інвесторів під керівництвом Джейсона Лейка купує Complexity у GameSquare

GameSquare оголосила про продаж бренду Complexity Gaming групі інвесторів Global Esports Properties на чолі із засновником кіберспортивної організації Джейсоном Лейком за 10,36 мільйона доларів. Основну частину грошей буде виплачено протягом трьох років.