Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По итогам четвертой недели PUBG Europe League 2019 — Phase 3 Natus Vincere опустились на третью строчку турнирной таблицы.

Screenshot_16

После матчей четвертой недели PUBG Europe League 2019 — Phase 3 турнирную таблицу возглавили FaZe Clan набрав 462 очка. Вслед за ними расположились TSM с 451 очками. Замкнули тройку Natus Vincere с 417 очками. Ещё один представитель СНГ в лице Se7en eSports – по-прежнему занимает последнее место. На их счету всего 200 очков.

Турнирная таблица:

Screenshot_17

Третья фаза PUBG Europe League проходит в период с 30 августа по 6 октября. Коллективы сражаются за общий призовой фонд в размере $350,000.

Источник

Материалы по теме

Оновився рейтинг HLTV і FaZe Clan стали просто недосяжними

Оновився світовий рейтинг CS:GO. FaZe Clan не тільки зберегли перше місце, а й відірвалися від NAVI на цілих 215 очок. Проте між NAVI та Liquid, які займають третє місце, прірва ще більша — 347 очок.

G2 розгромили FaZe. Чемпіони знаходяться в кроці від вильоту з ESL Pro League 16

Команда G2 несподівано знищила лідерів світового рейтингу FaZe Clan з рахунком 2-0 в матчі групової стадії ESL Pro League і стала лідером групи B, маючи 4 перемоги та 0 поразок.

FaZe Clan не змогли залучити 218 мільйонів доларів інвестицій, проте їх акції з моменту виходу на біржу зросли на 46 відсотків

0

FaZe Clan не зміг залучити пакет інвестицій, на який розраховував після злиття з BRPM. Один з найпопулярніших кіберспортивних клубів світу планував залучити 218 мільйонів доларів інвестицій, проте зміг отримати лише 100,2 мільйони.

Команда Rogue у складному фіналі обіграла FaZe та стала чемпіоном Six Berlin Major 2022, заробивши 200 тисяч доларів

0

У Берліні завершився Six Berlin Major 2022 — Чемпіонат Світу з гри Rainbow Six. Протягом шести днів 16 найкращих команд світу боролися за престижний трофей та призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів.