Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Північноамериканська кіберспортивна організація FaZe Clan звільнила близько 20% співробітників, тобто близько 120 працівників, враховуючи, що в компанії, згідно зі звітом працювало 600 співробітників. В клубі звільнення пояснили складною економічною ситуацією і браком капіталу.

Згідно з повідомленням Business Insider голова компанії зазначив, що виходячи на біржу в клубі розраховували залучити набагато більші інвестиції і найняли більше співробітників ніж треба. 

«Це скорочення та посилення фінансової дисципліни разом із зростанням нашого доходу допоможуть нам швидше стати прибутковими, будуючи основу для довгострокового успіху FaZe Clan. Оскільки ми починаємо 2023 рік із більш оптимізованою та спритною організацією, ми зосереджуємося на основних аспектах того, що робить FaZe, тому, що дозволило бренду та бізнесу розвиватися неймовірними темпами в останні п’ять років», — йдеться у заяві Трінка.

Нагадаємо, що після виходу на біржу у 2022 році акції клубу постійно падали, за кілька місяців їх ціна знизилася зі стартових 20 доларів США до 72 центів. Цей процес не зупиняється і нещодавно Forbes передрік клубу швидке банкрутство, якщо він не зможе залучити додаткові інвестиції.

Читайте також: FAZECLAN LO$E$ — Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Материалы по теме

Акції FaZe Clаn впали до $0,75 за акцію і американський клуб найближчим часом може вилетіти з біржі

Кіберспортивний клуб FaZe Clаn знаходиться на межі банкрутства, акції компанії, які лише влітку тріумфально вийшла на біржу та стала публічною, впали до  $0,75.

FaZe Clan підписав угоду про партнерство з Porsche

Не такі погані справи в кіберспорті, як ми чуємо останнім часом. Один з провідних кіберспортивних клубів світу FaZe Clan оголосив про підписання угоди з преміальним німецьким автомобільним брендом Porsche.

2022 став важким роком для кіберспорту — публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.