Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Фаворити фіналу команда FAZE впевнено переграли своїх суперників команду ENCE у Гранд Фіналі п’ятнадцятого сезону ESL PRO League.

Команда під керівництвом Робана почала з перемоги на піку суперників карті Vertigo з рахунком 16-11, проте ENCE не розгубилися та відповіли перемогою на Overpass, ця перемога була здобута лише у додаткових раундах, а остаточний рахунок склав 19-17.

На міражі та дасті FAZE одержали впевнену перемогу з рахунками 16-9 та 16-12 та вперше у своїй історії підняли над головою кубок ESL PRO League. 

MVP матчу, як і в півфіналі днем раніше, стала зірка FAZE Робін ropz Кул.

За перемогу у турнірі команда отримала $190 000 та трофей. Їх опоненти за друге місце отримали $90 000. Загальний призовий фонд турніру склав $823 000, його між собою розділили 24 команди. 

Склад команд

Результати матчу

Статистика матчу

Найкращий гравець матчу

Вже завтра ми побачимо оновлений світовий рейтинг від HLTV, у якому вперше за багато місяців команда NAVI буде зміщена з першого місця. На трон зійдуть FAZE, які заробили це право впевненими перемогами на IEM Katowice 2022 та EPL 15.

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

MOUZ розгромили Vitality в фіналі ESL PRO League Season 19

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.