Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Президент Федерації комп’ютерного спорту Росії Дмитро Сміт повідомив, що на засіданні робочої групи Держдуми ФКС запропонувала дати кіберспортсменам відстрочку від армії.

— Ми розробили цілий пакет пропозицій щодо підтримки кіберспорту. Зараз чиниться тиск, багатьох спортсменів намагаються переманити. Ми не говоримо, щоб усі кіберспортсмени не служили, буде відстрочка, але потім, коли настане час, нехай відслужать у спеціалізованій роті.

Сміт додав, що кіберспортсмени, які мають розвинену дрібну моторику, можуть принести користь російській армії при роботі з сучасним озброєнням, де потрібно приймати рішення за частки секунди.

Крім надання відстрочки, учасники групи висунули пропозицію про позаконкурсний відбір до університетів кіберспортсменів, які показали високі результати на змаганнях.


Коментар Gameinside: Кіберспорт в Росії гине і маріонеточна російська федерація, яка насправді також є частиною пропутінського холдингу ESForce і сидить в одному приміщенні з ним,  намагається зробити хоч щось, показати якийсь результат, коли їх спортсменів банять у всьому світі.

Вочевидь так кіберспорт не врятуєш, зрозуміло, що молоді люди з мізками, які бажають побудувати кар’єру в кіберспорті, й надалі будуть виїжджати з Росії.

Материалы по теме

В Росії почали додавати бали до Єдиного Державного Іспиту за успіхи в кіберспорті

0

В російських ВИШ-ах почали офіційно заохочувати до занять кіберспортом, додаючи бали успішним кіберспортсменам до Єдиного Державного Іспиту.