Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BEYOND EPIC объявили всех участников закрытой квалификации, а также результаты жеребьевки турнира. FlyToMoon 2.0 и B8 Esports попали в одну группу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Игроки в Dota 2 нашли способ зарабатывать на гильдиях из Battle Pass

Последним участником стал коллектив Cyberium, который прошел открытые квалификации, переиграв в решающем матче команду Khan(1:0).

Группа A: CyberLegacy, FlyToMoon 2.0, B8 Esports, ViKin.gg

Группа B: Team Empire Hope, Cyberium, Family Team, EXTREMUM

Полный список участников:

  • CyberLegacy
  • FlyToMoon 2.0
  • B8 Esports
  • ViKin.gg
  • Team Empire Hope
  • Cyberium
  • Family Team
  • EXTREMUM

Закрытые квалификации начнутся с 8 июня, в основную стадию турнира пройдут лишь два коллектива. Сам BEYOND EPIC пройдет с 15 по 24 июня, участники разыграют призовой фонд в $200 тысяч.

Материалы по теме

Зрада! Англійський клуб підписав російський склад з Rainbow Six Siege

Англійський клуб TT9 Esports підписав нещодавно звільнений російський склад Team Empire з Rainbow Six Siege. Про це клуб повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

Team Empire звільнила свій зірковий склад з Rainbow Six: Siege через те, що Ubisoft припинила фінансувати російські команди через війну в Україні

Російський клуб Team Empire повідомив про закриття свого зіркового складу з Rainbow Six: Siege. Судячи з контексту, розробник гри Ubisoft припинив фінансування команд з Росії  через війну в Україні і через це команда стала збитковою і клуб вирішив відпустити гравців на вільні хліба. Склад команди продовжить виступати й надалі, але незалежно і під іншою назвою.

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.

Team Empire та інші російськи команди не зможуть грати на турнірах з Rainbow Six Siege під власною назвою та триколором

0

Офіційно клубам з Російської Федерації заборонено брати участь в міжнародних змаганнях під прапором своєї країни та з своєю назвою в дисципліні Rainbow Six Siege. Відома російська команда  Team Empire буде виступати під назвою PWNZ.  Нагадаємо, що Team Empire теж так і не засудили війну Росії проти України. В той час як в Україні гинуть  невинні