Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Fnatic подали організаторам The International 11 офіційну скаргу на погану шумоізоляцію на турнірі. Про це повідомив співзасновник клубу Патрік Carn Саттермон.

«Ми подали офіційний репорт після того, як дізналися, що суперники у нашій грі на вибуття на TI11 чули хід матчу і, за їхніми словами, використали отриману інформацію під час ухвалення рішень.

Як колишній гравець, я дуже засмучений тим, що подібні проблеми з чесністю досі не припиняються, особливо на найбільшій сцені цієї дисципліни.

Наш намір полягає виключно в тому, щоб підвищити обізнаність щодо речей, які можуть зламати гру та зруйнувати мрії спортсменів», – заявив Carn у твіттері.

Раніше ряд гравців поскаржився на те, що зі сцени чутно коментарі в залі, через що англомовні гравці мають перевагу, бо можуть почути і зрозуміти, коли суперник використав смоки, має дд, або іншу важливу інформацію.

На другий день турніру коментатори почали враховувати цей момент, але погана шумоізоляція могла вплинути на результати першого дня Play-off TI11.

Читайте також: Українці задонатили на The International більше ніж 1,5 мільйони доларів та встановили рекорд відданості Dota 2

Материалы по теме

Fnatic виграли перший титул з 2019 року. Підсумки турніру Elisa Masters Espoo 2022

Fnatic вперше за довгий час вибороли перемогу в досить великому турнірі, де брали участь імениті команди світу. В останній раз команда вигравала титул в далекому 2019 році.

Outsiders стали першими півфіналістамі IEM Rio Major, легко обігравши fnatic

0

Команда Outsiders легко обіграла fnatic у першому чвертьфіналі IEM Rio Major. Для перемоги росіянам знадобилося лише дві карти.

fnatic разом з BMW вироблятимуть ідеальні мишки, зроблені під руку кожного з гравців

fnatic разом з BMW будуть виробляти кастомні професійні кіберспортивні миші, зроблені спеціально індивідуально під руку гравців. В першу чергу колаборація спрямована на забезпечення мишками власних гравців, проте це ще й цікавий варіант пропіарити технологічний автомобільний бренд, який не дуже вписується в кіберспорт.

Одна з команд пройшла у стадію легенд IEM Rio Major з негативною різницею раундів

Хоча через стадію претендентів у легенди пройшло вісім команд, лише одна з них змогла пройти з негативною різницею раундів.