Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспорт продовжує шукати шляхи розширення своїх кордонів і деякі клуби намагаються копіювати досвід FaZe Clan і навіть готові йти далі. Так бразильський клуб FURIA відкрив підрозділ по традиційному виду спорту — скейтбордингу, куди залучив відомого скейтбордиста і планує будувати клуб з інтересами, далекими від цифрового спорту. 

Ми маємо кілька кіберспортивних напрямків, але ми також маємо шахи, покер, стримери, які створюють різноманітний контент, але ми хочемо збільшити наш вплив на традиційні та екстремальні види спорту.

Одним із таких напрямків є скейтбординг, тому створюємо клуб за інтересами між FURIA та скейтерами, в якому ми могли б підтримувати скейтбординг в аспектах, чи це будівництво трас у майбутньому, підтримка спортсменів на змаганнях чи залучення офіційних спортсменів.

Ми називаємо це FURIA Skate Club, оскільки це справді клуб, спосіб для тих, хто любить скейтбординг і насолоджується речами, які вже пов’язані з FURIA, мати більше цієї синергії з нами, — заявив голова FURIA Андре Аккарі.

 

Читайте також: «Пішов в NAVI, бо це була величезна можливість їздити на турніри і казати про те, що відбувається в Україні» — інтервью з Віктором sdy Оруджевим

Материалы по теме

Не вистачило пари раундів — FURIA програла Heroic і вилетіла з домашнього Мейджора

Попри неймовірний тиск переповнених трибун Heroic героїчно перемогли бразильських пантер і стали другими фіналістами IEM Rio Major.

s1mple показав середній палець бразильським фанатам та емоційно прокоментував поразку NAVI від FURIA

Олександр s1mple Костилєв емоційно відреагував на поразку своєї команди у чвертьфіналі IEM Rio Major. Покидаючи арену гравець NAVI показав у бік уболівальників усім відомий жест з середнім пальцем.

NAVI та FURIA зіграли один з найепічніших матчів в історії кіберпорту і ось чому

У чвертьфіналі IEM Rio Major NAVI та FURIA зіграли один з найепічніших матчів в історії не тільки CS:GO, а і кіберспорту загалом.