Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 Esports официально сообщили, что подписали контракты с Расмусом Caps Винтером и Михаэлем Mikyx Мелем. В свою очередь Питер Hjarnan Фрейшус был переведен в запас.

cropped_Caps1

С приходом новых игроков, G2 Esports сменили роли в игре. Бывший мидер Fnatic — Расмус Caps Винтер — займет позицию мидера, а предыдущий мидер в лице Луки PerkZ Перковича займет место стрелка. Поэтому Питер Hjarnan Фрейшус был перемещен на скамью запасных и остается неизвестным, сохранит ли он место в организации.

Также к составу присоединился саппорт Михаэль Mikyx Мель. В предыдущем сезоне состав G2 Esports выиграл Rift Rivals 2018 NA-EU и EU Regional Finals 2018, а на 2018 World Championship занял 3-4 место, проиграв будущим чемпионам в лице Invictus Gaming.

Обновленный состав G2 Esports:

  • Мартин Wunder Хансен
  • Расмус Caps Винтер
  • Марцин Jankos Янковский
  • Лука PerkZ Перкович
  • Михаэль Mikyx Мель
  • Питер Hjarnan Фрейшус

Источник

Материалы по теме

Riot Games занесли ocelote у чорний список і змусили продати акції G2. Тепер шлях у кіберспорт для Карлоса закрито

Англомовні ЗМІ повідомляють, що Riot Games внесли колишнього голову G2 Карлоса ocelote Родрігеса у чорний список і не тільки змусили залишити пост директора G2 Esports, а і продати всі акції популярного клубу.

G2 Esports звільнили свого CEO Карлоса ocelote Родрігеса через втрату місця у франшизній лізі VALORANT

G2 Esports звільнили засновника і директора клубу Карлоса ocelote Родрігеса. Звільнення сталося через гучний скандал, який виник через запрошення Карлосом на вечірку відомого женоненависника Ендрю Тейта, якого закенсилили на заході.

Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter- Ковач продовжили контракти з G2 на кілька років. Відео на честь угоди від G2

0

Брати  Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter— Ковач продовжили контракти з клубом G2 Esports на декілька років. Організація повідомила про це у соціальних мережах. G2 не назвала подробиць угоди. На честь анонсу клуб випустив відео із хайлатами кіберспортсменів.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім