Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український гравець Team Spirit Мирослав Mira Колпаков на трансляції на Твіч у подкасті Олексія Storm Туманова розповів про своє відношення до нового спонсору клубу Yandex Eats.

За словами чемпіона TI він впевнений, що компанія розділилася і Yandex Eats переїхала до Європи і працює там. Насправді ж елементарна перевірка в інтернеті показує, що компанія лиже заявляла наміри про розділення (щоб втікти від міжнародних санкцій), а сервіс Yandex Eats працює по всій Росії і сплачує податки у російський бюджет. 

Скажу від себе: ця компанія у вересні минулого року поділилася на дві. Вийшло так, що російська частина залишилася в Росії, залишивши собі 70-80% сервісу, а «Яндекс.Еда» з оригінальним творцем переїхала повністю до Європи, перевезла весь свій стафф до Європи, близько 1,5 тисяч людей переїхало.

Вони працюють та живуть там. Тому, коли в мене запитали з приводу того, що я думаю про такого спонсора, мені ще пояснили, я сам погуглив і подумав, що в цьому нічого такого не буде.

Але виявилося, що репутація «Яндекса» була жахлива, я сам не знав багатьох моментів. Я можу зрозуміти тих людей, хто хейтив, але коли я про це думав уперше, я не бачив у цьому нічого такого, оскільки це компанія, яка працює в Європі.

Підписники каналу Михайла Звєрєва, який восени брав інтерв’ю з Міra, жорстко відреагували на пояснення українського гравця і засудили поведінку українців Mira і Yatoro. 

Послухати весь подкаст можна за цим посиланням. 

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Team Spirit виграли перший мільйонник від PGL

0

Перемогою російської команди Team Spirit завершився мільйонник PGL Wallachia Season 1. За перше місце Спіріти отримали 300 тисяч доларів США.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.