Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

Нажаль в матчі проявилися всі слабкості чорно-жовтих, що відмітив і сам s1mple у післяматчевому інтерв’ю. На думку зіркового гравця, команді знадобиться як мінімум кілька місяців для того, щоб вийти на рівень найкращих колективів світу. Також Костилєв відмітив, що сьогодні суперники були на голову сильніші, а деякі хлопці з NAVI напудили в штанці, не витримавши тиску стадіону.

Вже завтра Heroic зіграють у фіналі турніру проти переможця матчу Liquid – G2. Матч за титул буде проходити у форматі до трьох перемог на п’яти картах. 

Читайте також: IEM Katowice 2023 — прямі трансляції, турнірні сітки, розклад та система проведення

Материалы по теме

Heroic несподівано вийшли з Луврської угоди і перестали бути партнерами ESL, але збережуть слоти на IEM Chengdu 2024 та EPL

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.

Heroic вперше зібрали склад з Dota 2

0

Вперше в історії клубу Heroic підписали команду з Dota 2. До команди увійшли гравці з Південної Америки.

NAVI і Heroic залишили BLAST Premier Fall Final 2023

0

 NAVI і Heroic не змогли впоратися зі своїми суперниками на BLAST Premier Fall Final 2023, посівши на турнірі лише 5-6 місця. Після поразки гравці NAVI виглядали засмученими як ніколи раніше.

stavn та jabbi офіційно перейшли в Astralis. Коментарі гравців та керівництва клубу

Astralis і Heroic домовилися про трансфер Мартіна stavn Лунда та Якоба jabbi Найгаарда. Про це Astralis повідомили на офіційному сайті клубу.