Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У польському місті Катовіце стартував один з найочікуваніших та найважливіших турнірів року з CS:GO — IEM Katowice 2023. Турнір бере свій початок ще з 2014 року і відтоді проводиться щорічно, збираючи у битві за трофей і величезний призовий фонд найкращі команди з усього світу.

Формат проведення

Цього року в турнірі бере участь 24 колективи, які протягом 12 днів розіграють кубок чемпіонів та один мільйон доларів США. Фінал турніру відбудеться на стадіоні Сподек Арена 12 лютого.

На початку турніру 16 команд зіграють стадію Play-in, причому грають її у форматі Double Elimination (до двох поразок) В основну стадію вийде по 4 команди з верхньої та нижньої сітки. 

Далі до 8 команд зі стадії Play-in приєднається 8 запрошених команд. 16 команд буде поділено на дві групи, в яких вони знову будуть грати у форматі Double Elimination (до двох поразок). 

У Play-off, яке буде проходити за олімпійською системою, з груп вийде 6 найсильніших команд (по три з групи). Переможці груп потраплять одразу у півфінали турніру. 

Список учасників

NAVI, Team Liquid, FaZe, G2, Heroic, MOUZ, Vitality, Outsiders, FURIA, Permitta, BiG, Complexity, fnatic, Evil Geniuses, Sprout, OG, Team Spirit, Geayhound, MIBR, NiP, ENCE, PaiN, Cloud9, IHC. 

Розклад найближчих матчів

(10.02.2023)

16.30 — Team Liquid vs Team Vitality
20.00 — NAVI vs Outsiders

(11.02.2023)

16.30 — G2 vs Team Liquid
20.00 — Heroic vs NAVI

(12.02.2023)

16.30 — Grand Final — G2 vs Heroic

Прямі трансляція українською

Сітка Play-in

Група А

Група B

Сітка Play-off

Фото з турніру

Читайте також: Україна планує бойкотувати Олімпіаду в Парижі, якщо на неї допустять росіян навіть під нейтральним прапором. В кіберспорті українці і росіяни

Материалы по теме

Відеоблог IEM Katowice 2023 від хлопця, який створив скандал навколо G2 та українського прапора

0

Український блогер, який здійняв резонансний скандал щодо українського прапора та G2, виклав відео зі своїми пригодами і детальним описом ситуації з IEM Katowice 2023.

G2 зім’яли український прапор і відмовилися поставити на ньому автографи для фаната з України

0

Український вболівальник та коментатор D3str0_o на IEM Katowice 2023 спробував сфотографуватися з гравцями команди G2 з українським прапором, проте команда відмовилася це робити, а HooXi зім’яв і відкинув прапор у бік, принаймні так описав ситуацію українець.

IEM Katowice 2023 в дисципліні Starcraft II сенсаційно виграв гравець з Китаю, який зробив прорив на восьмому році професійної кар’єри

На IEM Katowice 2023 відбувся великий турнір з Starcraft II, в якому брало участь 36 найкращих гравців світу. Майстри стратегій в реальному часі змагалися за призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів США і кубок престижного щорічного турніру.

G2 впевнено перемогли Heroic і вперше в історії клубу стали чемпіонами IEM Katowice 2023

Команда G2 вперше у своїй історії стала чемпіоном елітного турніру IEM Katowice 2023, за перемогу клуб отримав 400 тисяч доларів США. Як і передбачала більшість аналітиків, G2 були неперевершеними у фіналі і обертали на свою користь навіть програшні ситуації, через що складалося відчуття, що команда під керівництвом Хуксі весь час контролювала матч і лише гралася