Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HLTV оновили світовий рейтинг команд з CS:GO. NAVI так і залишились на другому місці, а Faze зберегли лідерство.

Взагалі рейтинг залишився майже без змін за виключенням команд в нижній частині тридцятки кращих. Завдяки виходу на Мейджор на 18 позицій піднялись в гору Bad News Eagles, 12 позицій додали Team Spirit, на 13 позицій покращили своє положення Eternal Fire.

Перша десятка світового рейтингу на 25 квітня 

 

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев став третім українцем в історії, який виграв відзнаку MVP від HLTV

0

Віктор sdy Оруджев став третім українцем, який здобув нагороду MVP від порталу HLTV.org. Хоча його команда Monte виграла турнір, який не підпадав під умови, за які видають MVP, бо в складі учасників було лише дві команди з ТОР-10 світового рейтингу (а мало бути мінімум три), проте схоже, що правила порталу змінилися і медаль таки дали.

HLTV визначать найкращих гравців 2023 року за підсумком результатів у CS:GO і CS2

Попри перехід спільноти CS з CS:GO на CS2 найбільший в світі кіберспортивний портал HLTV.org проведе цього року церемонію нагородження найкращого гравця року в CS, найкращої команди тощо.

Хто є найкращим гравцем за історію CS:GO? – Повний переклад статті HLTV.org

Портал HLTV.org переконливо поставив крапку у вічній суперечці щодо найкращого гравця за всю історію CS:GO. Аргументи експертів буде дуже складно оскаржити, бо все розкладено по поличках і доведено цифрами. Пропонуємо вашій увазі адаптований переклад статті.

Оновився рейтинг HLTV. Monte майже наздогнали NAVI

0

Оновився рейтинг найкращих команд світу з CS:GO за версією HLTV. Неймовірний ривок зробили MOUZ. Після свого видатного перфомансу в груповій стадії EPL команда злетіла одразу на 21 сходинку вверх.