Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HLTV прибрали із розділу регіональних рейтингів такий регіон, як CIS або так званий СНД. Багато років поспіль Україну та інші країни колишнього Радянського Союзу відносили саме до цього регіону, не зважаючи на протести українців. Відтепер Україна та інші країни так званого CIS належать до регіону Європи.

Загалом в розділі регіональних рейтингів представлено лише 19 країн світу, 13 з яких належать до Європи. Багато країн не представлені в рейтингу через те, що їх представляє занадто мало команд. 

В українському рейтингу зараз знаходиться сім клубів. Перше та останнє місця займають NAVI з їх основним та академічним складами. 

Читайте також: На П’ятому каналі вийшов сюжет про братів Швець — колишніх кіберспортсменів, які стали волонтерами

Материалы по теме

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

Оновився рейтинг HLTV: G2 зійшли на вершину, а Monte вперше посіли 35 місце в світі

Оновився рейтинг HLTV і G2 нарешті зійшли на найвищу сходинку, посунувши Heroic і FaZe. Проте всі розуміють, що це лише проміжний результат, а підбивати підсумки можна буде після наступних вихідних, коли стануть відомі результати IEM Katowice.

Відео найкращих моментів 2022 року від ТОР-20 гравців світу у CS:GO

0

HLTV визначили ТОР-20 найкращих гравців 2022 року, а от подивитися на найкращі моменти, які створили ці гравці, можна у крутому відео, яке демонструє космічний рівень сучасного CS:GO.