Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Провідний турнірний оператор BLAST повідомив про те, що їх партнером стала букмекерська компанія GG.BET. В BLAST відмітили, що співробітництво стало логічним кроком з огляду на те, що букмекер вже є провідним партнером NAVI та Vitality, які є партнерами франшизи BLAST.

Олександр Левін, старший віце-президент із комерційних доходів BLAST, сказав: «Ми раді вітати GG.BET як глобального партнера на 2024 рік. Бренд глибоко вкорінився в спільноті Counter-Strike і має активне партнерство з нашими членськими командами NAVI та Vitality. Це партнерство є ще одним свідченням їхньої відданості та пристрасті до Counter-Strike — ми з нетерпінням чекаємо побудови співпраці, яка буде винагороджувати та залучати шанувальників».

Прес-служба GG.BET повідомила: «Команда GG.BET рада розпочати 2024 рік, оголосивши про партнерство з BLAST Premier. Наші плани на цей рік не тільки збігаються, обидва наші бренди поділяють спільні цінності та бажання вивести кіберспорт на абсолютно новий рівень. Об’єднання наших ресурсів із таким сильним партнером дозволить нам зробити цей рік ще одним незабутнім для спільноти кіберспорту».

Нагадаємо, що власника букмекера GG.bet Максима Кріпу видання Forbes назвало власником NAVI, Maincast і GSC GameWorld. Також деякі джерела і розслідування пов’язують бізнесмена з мережею казино Vulkan. 

Материалы по теме

Стало відоме хто і де саме проведе перший Мейджор з CS2 у 2025 році

0

За інформацією джерел HLTV перший Мейджор у 2025 році проведе BLAST і турнір відбудеться в Сполучених Штатах Америки. Мейджор стане першим турніром такого рівня на континенті з 2018 року. Тоді чемпіонами найпрестижнішого змагання стали американці Cloud9.

BLAST анонсували п’ять турнірів і портал з Dota 2

BLAST потужно заходять в DOTA 2, анонсувавши одразу п’ять турнірів і портал, присвячений новинам та статистиці гри.

BLAST заходить на ринок Dota 2?

0

Турнірний оператор BLAST, який ніколи не займався дотою, схоже планує скласти конкуренцію PGL та ESL. Компанія заспойлерила турнір з Dota 2 в своєму твіттері, розмістивши картинку з Dota 2 і смужкою завантаження.

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.